Uygulama Whaff ile Para Kazanma (Kanıtlı Geniş Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

halil0364

Üye
    Konu Sahibi
Whaff ile Para Kazanma (Kanıtlı Geniş Resimli Anlatım)
Whaff

Evet arkadaşlar whaff yabancı bir uygulamadır . Hatrı sayılır bir sayıda da TÜRK kullanıcıya sahiptir. Uygulamanın işleyişi diğer uygulama indirip para kazanma programlarından farklı bu uygulamada oyun indiriyorsunuz ve indirdiğiniz her oyun için whaff size görev veriyor . Bu görevlerde 5 dakika oyna , oyuna gir, oyunda arkadaş ekle vb görevler . Bu görevler karşılığında sizlere cuzi bir miktar veriyor.

Whaff Hakkında

Uygulamanın İnternet Sitesi :

Uygulamanın Facebook Adresi :

1 ila 5 milyon arası google play indirmesine sahiptir.

Yapımcı adı : Whaff

Whaff ile Para Kazanma

Arkadaşlar cep telefonunuzdan para kazanmak istiyorsanız sizlere şiddetle bu uygulamayı tavsiye ediyorum . Normal olarak 0$ ile başlıyorsunuz ama bizim size vereceğimiz invite kodu ile belirli bir miktarda ve bonuslu bir şekilde başlayacaksınız.Bunun nedeni ise özel ref koduna sahip olmamız . Sizlerle bunu paylaşarak daha fazla para kazanmanızı ve hızlı para kazanmanızı istiyoruz .

Uygulamayı direkt olarak şu adresten veya telefonunuzdan play store aracılığı ile indirebilirsiniz.

Whaff Nasıl Kullanılır ?

Uygulamayı indiriyorsunuz. Daha sonra uygulamayı açıp sağ üstten Login yazan yere tıklıyorsunuz. Karşınıza facebook ile bağlanma penceresi geliyor gerekli işlemleri yaparak otomatik üye oluyorsunuz. Hemen ardından ufak bir pencerede sizden invite kodu girmenizi istiyor işte oradada bizim size vereceğimiz kod devreye giriyor . (Kod konunun altındadır.) Kodumuzuda girdikten sonra direkt olarak belirli bir ücret geliyor hesabınıza ve bundan sonra indereceğiniz her oyunda daha fazla para geliyor .

Whaff’taki Parayı Nasıl Çekerim ?

Evet arkadaşlar bu bölümü sonradan ekledik. Whaffta 10 dolar yaptıktan sonra size farklı platformlarda para alma imkanı sağlıyor. İşte sırasıyla ;

1-Xbox Live ‘da hediye kartı

2-PlaystationStore’da hediye kartı

3-Amazonda hediye kartı

4-Google Play’de hediye kartı

5-Steam’de hediye kartı

6-Facebook’da hediye kartı

7-iTunnes’De hediye kartı

8-Paypal(ufak bir kesinti ile direk parayı atıyorlar)

Whaff Ödeme Kanıtı (Sanalfaresi Hesabı)

INVITE CODE :AR48186

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Knk nerden kopyaliyorsunuz şunları.herkes evet ile başlıyor bayatladı artık istiyorsan adam akılllı iste kanmayız artık bu işlere.referans dışında para kasmak çok zor bunu sende biliyorsun

halil0364

Üye
    Konu Sahibi
Üye ol kendin gor knk niye zor olsun zor olsa biz neden kullanalim gun gun teklif geliyor playstore dan uygulama indirmek mi zor :-)

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Ben zamaninda üye oldum teşekkürler :) ayrıca her cihaz desteklemiyor önerdiği uygulamayı

halil0364

Üye
    Konu Sahibi
Sadece IOS desteklemiyor diğer android cihazların tümü destekliyor

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
:gun1:

kartal835

kartal835

Üye
Kapatma hatası veriyor