weri kullanımı

Sponsorlu Bağlantılar

turbocore35

turbocore35

Üye
    Konu Sahibi
weri kullanımı
wp 8 lumia 520 aşırı derecede internet kullanıyor ve diğer sorunu var detaylı anlatıyım
20dk da 400mb veri kullandı 3g de wifi 11 günde 41gb olmuş Allahtan Sınırsız bunun içinde tablet var veri kullanımına baktım 600mb kullanmış pc 10gb kullanmış gerisi lumia neden bole oluyor yedekleme kapalı eposta falan günlük bide sabah hafıza 888mb dı şimdi düşmüş 350mb a hiçbişey indirmeden diğer yer kaplamış neden bukadar veri harcıyor
konuyu kapatmazsa moderator arkadaslar sevinirim

katil_197

katil_197

Üye
bende okadar kullanmadı hiçdiğer klasoru ise uygulama verilrin kaydedildiği yer

ardacumhur

ardacumhur

Üye
hava durumu yada arka planda çalışabilen başka bir uygulama kullanıyor olabilir

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
bende de öyle kardeşim.video izlemesem hiçbirşey indirmesem .eski symb facebooğunu kullansam bile 1 gb 8 günde bitti.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
arkadaşlar data sense'ten hangi uygulamanin ne tur veriyi ne kadar kullandigini takip edebilirsiniz. Bahsettiginiz rakamlar az degil. Dolayisiyla o cihaza şarj da dayanmaz.

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
data sense olsa ^^

turbocore35

turbocore35

Üye
    Konu Sahibi
Data sense yokki ,arka planda hiçbişey çalışmıyo herşeyi kapatıyom bide kapatılmıyanlar var ama int çok kullancak uygulamalar değiller geçen ay 75gb kota kullanılmış veriyi açmaya korkuyoum wifi hep açık neyapmam lazımki.toplam downlad dun 36,gb dı bugun 39 gb toplam upload aynı ne yiyor olabilr amber nsuaya bugun gelse yapcam ama

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Dur şimdi bir dakika ya. Sen bu veri trafiğini nereden takip ediyorsun. Galiba ev veya işyeri wifi ağına bağlısın. Sen wifi şifreni değiştir veri akışın normale döner. :ah

ÖEY

ÖEY

Üye
Aynen tam ben diyecektim onu abi :D

dakamon

dakamon

Üye
Bence de wifi şifreni bi değiştir. Bir telefon o kadar download yapamaz :) yapsa şarj 3 saate biter :) bence wifi şifresini değiştir birde güncelleme geldikten sonra data sense ile bi kontrol et bakalım.

turbocore35

turbocore35

Üye
    Konu Sahibi
wifi şifresi saten çok karısık kimse bulamaz ki ama deniycem ttnet kota sorgulamadan bakıyorumburdan bildiririm

4MaGuS

4MaGuS

Üye
nokia express den girin kota çok yiyorsa onda sınırlama yapıla biliyor 520 de vardır

Üst Alt