WeChat Yardım !!

Sponsorlu Bağlantılar

mdma

mdma

Üye
    Konu Sahibi
WeChat Yardım !!
Merhaba arkadaşlar.ben wechatda shakeyi doğru dürüst kullanıyordum sallyınca doğru dürüst insanlar çıkıyordu ama bi an bişey oldu sallayınca sadece çindeki adamlar çıkıyor ve 15km-20km arası mesafe var diyor.bunun sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim .

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Merhaba arkadaşlar.ben wechatda shakeyi doğru dürüst kullanıyordum sallyınca doğru dürüst insanlar çıkıyordu ama bi an bişey oldu sallayınca sadece çindeki adamlar çıkıyor ve 15km-20km arası mesafe var diyor.bunun sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim .

şans işi o :)

mdma

mdma

Üye
    Konu Sahibi
onu biliyorum fakat bi şeyde terslik var . İlk başta herşeyi süperdi shake felan şimdi shake mallaştı 5kişidebir aynıkişiyi gösteriyor

19952010

Üye
sen çinde olablrmsn :-)

mdma

mdma

Üye
    Konu Sahibi
0:35.saniye kardeşim :D

• Beğen
Tepkiler: -Heisenberg-
Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​bizdeki shake öyle kafasına göre buluyor..çoğu kullanıcı da uzakdoğulu olduğu için genellikle onlar çıkıyor..ben ya şişe atıyorum ya da look around yapıyorum :D

mdma

mdma

Üye
    Konu Sahibi
bu shake aynen dediğn gibi kafasına göre buluyor dün çini 10 km yakında gösteriyodu bugün düzeldi inş. yarın bozulmaz

pink24

Üye
yaa bu wechati nasıl silecem ben hesabı linke tıklıyorum açmıyo silemiyorum yardımcı olurmusunuz ? :agla2:

asigsasi

asigsasi

Üye

Üst Alt