Wechat sorunu acil yardım...

Sponsorlu Bağlantılar

salvador8

Üye
    Konu Sahibi
Wechat sorunu acil yardım...
Merhaba arkadaşlar ufak ama benim için büyük olan bir sorun var..
Wechat indirdim fakat zaten rehberimdeki 2 kişi kullanıyor.Herneyse resimdede görmüş oldugunuz gibi birinci sıradaki arkadaşımda added(ekli) oldugunu yazıyor ve ona mesaj atabiliyorum.Fakat ikinci arkadaşımda not added(ekli değil,eklenmez) yazıyor...bunun nedeni ne olabilir lütfen......

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
ilkini kendin eklemişsin ikincisine ekleme talebi atman lazım

salvador8

Üye
    Konu Sahibi
Anladim..wechat whatsapp gibi otomatik olarak direk eklemiyor anladıgım kadarıyla...

Son düzenleme:
Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
rehberindekileri ekler de genel olarak dandik bir uygulama bana kalırsa..senden bir ricam var..wechat kullanıcısı olarak..programı sabahtan bütün gün arka planda açık tutup gün sonuna doğru fmobi veya tweetian a girip mesaj yazmayı dener misin klavyede? bakalım uygulamadan atacak mı yoksa bende mi sorun var..?

salvador8

Üye
    Konu Sahibi
peki denerim... bu arada bende o ikinci arkdasımın benim numaramı sildigini falan sanmıstım ödüm koptu:d oyle degildir dimi yani bu onu gostermez? :d

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
sanmıyorum :) sen ekle boşver önemli değil. bugün açık bırak akşam yarın sabaha kadar açık kalsın. sonra gün ortalarında fmobi veya tweetian ile mesaj yazmaya başla. t9 açıp. bakalım ne olacakdenedin mi? nedir durum?

salvador8

Üye
    Konu Sahibi
evet denedim bende bir sorun olmadı...

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
fmobi ve tweetian da mesaj yazdın t9 ile ve sorun olmadı öyle mi..o zaman ram düşük olunca yapıyor büyük ihtimal.telefon ne bu arada?

salvador8

Üye
    Konu Sahibi
evet olabilir. Nokia C5-03

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
sistemlerimiz farklı tamam :) bugün gerçi bende de sorun yapmadı kafasına göre takılıyor anlaşılan.

Üst Alt