Webmasterlar İçin Ufak Araçlar [10 Tane-8.50mb]


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
soulmy2

soulmy2

Üye
    Konu Sahibi
Webmasterlar İçin Ufak Araçlar [10 Tane-8.50mb]

Animake: Resimlerini hareketli GIF'e dönüştürür.
Color Cop: Ekranınızdaki herhangi bir yerin renk kodlarını elde edebiliyor.
FontsOnCD: Bilgisayara indirdiğiniz onlarca fontu, Windows font klasörü altına atmadan test etmek ve örnek yazılarla fontu görüntülemek istiyorsanız FontsOnCD programından faydalanabilirsiniz.
GIF2SWF: .gif formatındaki resmi .swf formatına çevirir.
IconsExtract: IconsExtract’ı kullanarak içlerinde simge ve imleç bulunduran dll, exe, ocx, cpl ve diğer formatlardaki dosyalardan bu simgeleri ayırabilirsiniz.
BIMP Lite: Yüzlerce resmi tek tıklamayla formatını, boyutlarını vs. değiştirebilirsiniz.
C To Java Converter: Bu uygulama sayesinde C kod kaynaklarını Java’ya çevirebilirsiniz.
Liveswif: Kendi web sitenizi, flash animasyonlarınızı ve filmlerinizi, oyunlarınızı hazırlamanızı sağlayan ücretsiz bir yazılım.
Porta: Fotoğraflarınızın bulunduğu bir klasörü güzelce düzenlenmiş bir web albümüne dönüştürür.
Hazır Kodlar: Yüzlerce örnek javascript ve php kod.

İndir
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt