webiki.tv - Web 2.0 dünyasına içeriden bakış

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
king512

king512

Üye
    Konu Sahibi
webiki.tv - Web 2.0 dünyasına içeriden bakış
Sosyal ağlar, mikro bloglar, topluluk servisleri derken hemen her gün yepyeni web 2.0 projeleri hayata geçiyor. Üye olmadan, uzun uzun incelemeden, bunlardan haberdar olmak için, Türkiye’nin bu alandaki ilk video blogu yayında...

İlk defa web 2.0 inceleme
Screencast yani ekran görüntülerinin video olarak yakalanması kavramına, özellikle eğitim videolarından alışmıştık. Fakat bu yaklaşımın web 2.0 projelerinin incelenmesi için kullanılması, webiki.tv ile ilk defa gerçekleşiyor. Hemen her gün açılan onlarca servisten, potansiyeli yüksek olanları 5-10 dakikalık videolar halinde tanıtmayı hedefleyen webiki.tv, üye formları ile uğraşmadan, tanıtım yazıları okumadan, bu servisler hakkında hızlıca bilgi alabileceğiniz bir video blog.

İçeriden bir bakış
Webiki.tv’deki bu incelemeleri, Mavi Kelebek New Media’nın sahibi, TakasMerkezi.com’un kurucusu Önder Eren yapıyor. İnternete Tubitak üzerinden ulaşıldığı günlerden beri, profesyonel olarak web dünyası içerisinde bulunan Eren, izleyicilerine, web 2.0 dünyası hakkında içeriden bir bakış sunuyor. Bir blog olduğu için belirli bir periyodu olmasa da, webiki.tv’nin hedefi haftada 2-3 servisi incelemek. Orta vadede izleyicileri ile oluşturacağı bağ ile, onların da isteklerini ve projelerini incelemek ve Türk web dünyasına destek olmak isteyen webiki.tv’ye adresinden ulaşabilirsiniz.
 
schumici

schumici

Üye
haberin için teşekkürler:oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Eren Değerli
Cevap
0
Görüntüleme
237
Eren Değerli
Eren Değerli
Cevap
1
Görüntüleme
216
DarkredBlue61
TheNightMare.
Cevap
4
Görüntüleme
867
vedat1966
Marco Laren
Cevap
9
Görüntüleme
3K
Bruce Lee QQ




MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt