Web tarayıcı aranıyor !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
Web tarayıcı aranıyor !
Arkadaşlar download sitelerindeki bekleme sürelerini sayabilen bir tarayıcı arıyorum ... Ismini söylemeniz yeter ..

metawolf

metawolf

Üye
evet banada lazım öyle bir tarayıcı.

juristokrat

juristokrat

Üye
opera mobil

• Beğen
Tepkiler: sublieutenant
yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım opera nın hangi sürümü o ? ... Tamam opera mobilde :) ... ( opera mobil ayrı bir programsa orasını bilmiyorum ) .. piyasada birsürü opera var .. Bende opera mininin 6.1 var 6.5 var ... Ucbrowser 7.8 , 7.9 var .. Netfront var ... Biraz daha detaylı bir isim söylersek daha yardımcı olabilirsiniz ...

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Opera mobile veya opera mini ..
Forumu biraz araştırın bulursunuz! :oke:

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım Opera mini 6.1 ve opera mini 6.5 var zaten ... Ikiside süreyi saymıyor :/

----------Eklendi @ 21:44:27 ---------- Yazıldı @ 21:42:54 ----------

Harbiden operanın bir sürümünde bu özellik varsa özel olarak paylaşsinlar tekrar :) adminlerimize duyurulur ...

fuathan

Üye
Genelde öyle süre sayacak bi program yok olsa bizzat ben kullanırım malesef uğraşmayın :oke:

rapperboy09

Üye
telefonundan adresine gir ucwebi indir ucwebde bu özellik var aynı anda birden çok dosya indiriyor ve geri sayım yapıyor (wap.ucweb.com adresine)

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
Evet ucbrowserin bu sitedeki sürümünde bu özelliği koymuşlar ... Çalıştı valla :) teşekkürler .. Bu arada şu operamini taktigini yapamadım olmadı anlamadım yani ...

----------Eklendi @ 02:14:21 ---------- Yazıldı @ 02:11:22 ----------

Netfronttada süreyi saydırmayi basardim ama sayfayı otomatik yenileme yapmadığı için download link çıkmıyo .. Neyse devam edelim :)

rapperboy09

Üye
Mobil internet ile Dosya indirebilen en iyi web tarayıcısı bence ucweb çok hızlı dosya indirebiliyor ancak kullanıcı arayüzü opera'nın daha kaliteli.Bir de operanın bile çinliler çakmasını yaptılar Oupeng diye:D

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
... Indirmelerde Kullanışlılik açısından dersen ucbrowser ama kalite lazım olduğunda operamini ... Ngage oyunları herzaman operadan indiririm ...

royal34

royal34

Üye
Arkadaşim opera 8.65 i dene geri sayım yapıyor ama çok eski ve ağır benim tel n 70

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
Himm 8.65 şi hiç duymamıştım .. Bi bakım .. Zaten 6.5 te süre sayıyo mevcut bende .. Ilgilendiğin için saol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt