waw amr editör

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jason

Üye
    Konu Sahibi
waw amr editör
bu müzik formatlarının kısık sesliyse sesini yükseltip daha net yapacak bir program varmı?kbps khz hesabı en ince ayrıntılarına kadar ayarlama oynama yapabileceğimiz uyguamaları bilgili arkadaşlar forum kardeşliği adına ilgili yerlere atsınlar....KARANLIKTA YÜRÜYENLER IŞIĞI GÖRMELİ!!!!!!!????????!!!!!!!!!%%&&

jason

Üye
    Konu Sahibi
sx1 ciler nerde????????? yorumlarınızı bekliyorum

msw

msw

Üye
Herkes nokiacı kardeş

jason

Üye
    Konu Sahibi
ne işin var o zaman bu forumda??????????????karlos

tokatlı_60

Üye
aynı durumu ben yaşıyorum kardeş siemens veya başka bir düşük tel. kullanan yok herkez nokia kullanıyo parası olan konuşuyo yani neyse bulursan banada haber verirsen sevinirim ;)

Fransuvain

Üye
Ben Böyle Bir Program Duydum Bulursam Siteye Eklerim

jason

Üye
    Konu Sahibi
tokatlı haber veririm tabi niye haber vermeyeyim hemşerim sayılırsın.Fransuvain eklersen sevinirim

tokatlı_60

Üye
Originally posted by jason@Sep 18 2005, 08:51 PM
tokatlı haber veririm tabi niye haber vermeyeyim hemşerim sayılırsın.Fransuvain eklersen sevinirim
[post=169700]Quoted post[/post]​

Eywallah JaSoN yalnız (Fransuvain) ne olduğunu çıkaramadım dahada açrmısın acaba okuduğun için teşekkürler.....
Haber bekliyorum :rolleyes:

puraq

Üye
bende arıyom yaa bulan eklesin...

teenwolfx

Üye
Arial Audio Converter ben bu programı kullanıyorum her türlü müziği birbirine çevirir mesela mp3 leri wav yapıp sx1 de de kullanıyorum.

adresinden indirebilirsiniz. ****** ı da size kalmış. umarım işinize yarar.

ekolix

Üye
valla ıı olur bazen bazı sarkıların sesı az cıkıyo adamın hec dınleyesı gelmeyo....

emege saygı...

anduil_10

Üye
tokatlı_60 hemşerim nassın yaw
:artı: :artı: :artı: :artı: :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt