wave II S8530 kies serverinden sunuldu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
wave II S8530 kies serverinden sunuldu
wave II için türkiye güncellemesi kies serverlerinden sunuldu arkadaşlar

S8530 22/05/2012
Firmware : S8530JVLC2
CSC : S8530OJVLC2
Version: 2.0

• Beğen
Tepkiler: turkulance ve besttepe

besttepe

Üye
Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hayırlı mı değilmi göreceğiz artık :D

-ShadowSong-

Üye
Hocam bunu yükledik her şey iyi hoş güzelde, 3 şey sormak istiyorum;

1. Eski orta menü tuşunu yeniden menüye ayarlayabiliyor muyuz ? (El alışkanlığı olmuş durmadan basıp duruyorum orta tuşa.)
2. Her hangi bir tuşa basınca ekran kilidi açma olayını nasıl aktif edeceğiz ? (Yan tuş yoruyor durmadan.)
3. Klavyede " ı " tuşunu " i " olarak nasıl düzenleyeceğiz ? (Malum internet, mail vs. her yerde " i " kullanıyoruz.)

fullwar

fullwar

Üye
Heyt! Wave II sahiplerinede hayırlı olsun. Bende akşama yüklerim artık. önce ICS şimdide Bada 2 güzel olacak.

besttepe

Üye
Aynı sorunları bende yasıyorum

besttepe

Üye
Bide titresim türünü degstremyorum aradm aradm bulamadm

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hocam bunu yükledik her şey iyi hoş güzelde, 3 şey sormak istiyorum;

1. Eski orta menü tuşunu yeniden menüye ayarlayabiliyor muyuz ? (El alışkanlığı olmuş durmadan basıp duruyorum orta tuşa.)
2. Her hangi bir tuşa basınca ekran kilidi açma olayını nasıl aktif edeceğiz ? (Yan tuş yoruyor durmadan.)
3. Klavyede " ı " tuşunu " i " olarak nasıl düzenleyeceğiz ? (Malum internet, mail vs. her yerde " i " kullanıyoruz.)

1- hayır ayarlayamazsın
2- herhangi bir tuş da kilit açma olayı sadece editlenmiş versiyonlarda olur bu kies orjinal sürümüdür
3- klavyede dil yada yazma dilini eng ve tr olarak ayarlarsanız sorununuz düzelir

hugur27

hugur27

Üye
s.a ben bada2 yi multiloderden yüklemiştim önceleri yanılmıyorsam almanyanın firmwaresini yüklemiştim şimdi orjinalini nasıl yükleyeceğim.

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ust konularda mevcut

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt