Wave 525 samsung Apps ve Facebook sorunu ACİL YARDIM EDİN

Sponsorlu Bağlantılar

hunterx-27

hunterx-27

Üye
    Konu Sahibi
Wave 525 samsung Apps ve Facebook sorunu ACİL YARDIM EDİN
arkadaşlar dedğim gib telefonda apps veya facebook tıklayınca telefon tepki vermiyor açmıyodu yani tıkla tıklayabildiğin kadar boş ekrana tılar gibi hiç bir şey olduğu yok bende HardFormat attım belki düzelir ama şimdide iconlar kayboldu sadece yazıları ve yine açmıyor benzer sorunla karşılaşanları görmüştüm yeni bi güncelleme bekle diye yazmıştı herkes ben de mi öyle yapmalıyım bi yardım edin lütfen..

hunterx-27

hunterx-27

Üye
    Konu Sahibi
özür dilerim ama kaç gün oldu kimsenin birşey bildiği yok kardeşim her şeye yorum var ama bu tür şeylerde çakılıp kalıyosunuz

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
özür dilerim ama kaç gün oldu kimsenin birşey bildiği yok kardeşim her şeye yorum var ama bu tür şeylerde çakılıp kalıyosunuz

dostum emin ol bu konuda bir bilen vardır ama yaklaşım tarzıda çok önemli sena tavsiye olarak şu nu belirteyim

samsung apps yive face i sil ve telefonuna hem hard hemde reset at sorun düzelecektir

hunterx-27

hunterx-27

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim ana meüdeki face ve apps nasıl sileyim acaba telefon iç ayarlarına şifre ile girdim diyelim nerden bulcam silmeyi haaa deyince silinmiyor işte birde hard attıım önceden iconların o küçük resimleri vardı girmiyodu şimdide icon resimleride gitti yine girmiyo boş gibiler ekranda

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
konuyla ilgili bi arastirma yapalim biraz daha idare et

hunterx-27

hunterx-27

Üye
    Konu Sahibi
valla işallah heralde senden başka kimse yardım etmiycek gibi gözüküyo kardeş bi umutla bekliyorum

cengos

Üye
bendede ayni sorun oldu.yani hard formatla duzelicek bir sey degil.servise verdim yeni yazilim yuklediler.sadece isimleri gozukuyordu.simgeler yoktu bendede.

ceycey111

ceycey111

Üye
Sorununuzu yeni yazılım yüklemek çözer
kendiniz yükleyemiyorsanız servise götürün orda yüklesinler

hunterx-27

hunterx-27

Üye
    Konu Sahibi
valla allah razı olsun teşekür ederim ps3 söküp inine kadar parçalayan adamım ama biraz zor gibi geldi sanki yaw :D

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
birşey olmaz merak etme

hunterx-27

hunterx-27

Üye
    Konu Sahibi
olmadı da tekrar teşekür ederim yalnız işin tek eksisi bütün uygulamalar oturumlar yani kısaca bana ait her şey sıfırlanmış neyse olsun o kadar tekrar sağol

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
olmadı da tekrar teşekür ederim yalnız işin tek eksisi bütün uygulamalar oturumlar yani kısaca bana ait her şey sıfırlanmış neyse olsun o kadar tekrar sağol

mecbur öyle olması lazımdı ama sonuçta ilk aldığın gibi oldu telefon
allaha emanet ol yine bir sorun olursa buralardayız

hunterx-27

hunterx-27

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah sende

Üst Alt