Wave 2 telefonuma Bada 2 yuklemek istiyorum Yardım ! bada1.2 8530JVLA1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pray

Üye
    Konu Sahibi
Wave 2 telefonuma Bada 2 yuklemek istiyorum Yardım ! bada1.2 8530JVLA1
telefonumujn surumu bu galiba bada1.2 8530JVLA1 yardım edebilecek olan varsa svinirim

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
frimware bölümünden uygun olanı yükleyebilirsin orada açıklamalar mevcut

• Beğen
Tepkiler: besttepe

besttepe

Üye
frimware bölümünden uygun olanı yükleyebilirsin orada açıklamalar mevcut
abi benim tel yurt dışından gelmişti sen bana yardımcı oldun türkçe yaptık ama yurt dışından getirenler için ayrı bölümden fw atmıştık peki ben şimdi bada 2.0 atsam yurt dışından geldiği için sorun olur mu yoksa ayrı yoldan mı yapacağım yine

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
bir sorun olmaz şubat wave II vardı konularda onu yükle

Pray

Üye
    Konu Sahibi
Dostum Ben şimdi tam anlamıyorum nasıl atıldıgınıda bilmiyorum ayrıntılı bilgi verirsen sevinirim ben bu bada 2 yi yuklediğimde oyun yukleyebilecekmiyim ve bada 2 yi nasıl yukleyebilirim dediiğin yerde bir suru surum hiç bişi anlamadım :O

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
Dostum Ben şimdi tam anlamıyorum nasıl atıldıgınıda bilmiyorum ayrıntılı bilgi verirsen sevinirim ben bu bada 2 yi yuklediğimde oyun yukleyebilecekmiyim ve bada 2 yi nasıl yukleyebilirim dediiğin yerde bir suru surum hiç bişi anlamadım :O

bada-2-0-xxlb2 bu konudaki fw yi yükle

yükleme anlatım için

1- telefonun şarjı dolu olsun
2- verilerini yedekle
3-hafıza kartını cıkar sim kart takılı dursun
4-ses kısma + kapama tuşu + kilit tuşuna aynı anda basılı tut
5-download mode diye bir ekran gelecek
6-multiloader programını ac resimdeki gibi yerleri işaretle ( download ve lsi) sadece
7- cfw dosyanı aç içindeki dosyaları resimdeki gibi yerlere sürükle bırak yöntemi ile tut bırak (resimdeki örnektir aldanma sakin)
8- usb diriverini yükle usb kalbolunu telefonuna bağla ve daha sonra multiloaderde port search tuşuna baş ve telefonu buldugunu göreceksin multiloaderin
9- download a bas yükleme başlasın
10-telefon kapanıp acılcak merak etme eror verecek sen tekrar port search tuşuna baş ve telefonu buldugunu göreceksin multiloaderin ve tekrar download de yükleme başlayacak
11- cok önemli her ne olursa olsun yükleme işlemi bitince telefon tekrar kapanıp açılacak bu işlem olana kadar usb kablonu cıkarma

bada 2 de samsung apps üzeinden uygulama oyun yükleyebilirsin

tarik28

Üye
slm 8530 bada 2 yukseltme islemini yapan teknik servis varmi acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt