wave 2 mi, wave3 mü?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaptannova

Üye
    Konu Sahibi
wave 2 mi, wave3 mü?
beyler telefon alıcaktım bi süredir bakıyordum. eski telefonun borcu bitmeden çöpe attım. bozuldu. şimdi alınca uzun süre kullanacağım ihtiyaçlarımı karşılayacak bişey almak istiyorum.

önce wave 2 ye karar verdim fakat almaya fırsatım olmadı bi türlü. şimdi bi sitede gördüm wave 3, wave m, wave y gibi yeni telefonlar çıkmış. wave 3 dikkatimi çekti. 1.4 ghz işlemci falan var.

acaba wave 2 mi yoksa wave 3 mü almalıyım. fiyat farkı nelerdir. oyun performansı hangisinde iyidir.

wave 2 ye 700-800 verebilirim. fakat wave 3 1000 tl yi geçerse alamam. inşallah ucuzdur.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
tabi ki wawe3.
Super amoled ekran, NFC, Wi-fi Direct, 3 GB dahili hafıza ve daha güzel bi görünüm. :)

mstf_l

mstf_l

Üye
wave 3 ama yeni duyuruldular turkiye'ye ne zaman gelir ki :hmmm

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Wave 3 900-950 tl civarı bişeyden gelir ülkemize. Ben Wave 2 alıcam valla az kaldı almama. Çok dehşet bir alet. 1000 tl'lik telefonlarakafa tutuyor hatta bir kısmını da egale ediyor.

OğuzcanAbi

Üye
wave 3 de 5 mpx kamera var bence al bi samsung galaxy s , sl ,s plus ,sII çok iyi işini görür bence :oke:

umut681

umut681

Üye
wave 3 ün çıkış fiyatı 400 euro zaten.buraya geldimi en az 1100 tl olur.geçerde belki.wave 2 daha iyi fiyat performans olarak.bada 2.0 beraber wifi direct gelecek wave 2 yede.inceleme videosuna baktık wave 2 den farkı yok performans olarak.ha bide wave 3 te adreno 205 grafik işlemci var.wave 2 deki sgx540 ondan 3 kat daha hızlı.onun sebebi ise 1.4 ghz işlemcinin adreno ile uyumlu olması.yani oyun performansı olarak bi farkları olmayacak.wave 2 sparta of hero yu bile çatır çatır oynatıyor kaldki wave 3 le aynı oyunları çalıştıracaklar ne fark olacak anlamıyorum.

'Patron

'Patron

Üye
tabiki wawe 3 daha iyidir ama fiyatı yuksek dersen bencede wawe 2 al çok guzel cihaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt