Watch Dogs 2'yi ön sipariş edenlere gelecek özel görevin tanıtım videosu yayımlandı

Sponsorlu Bağlantılar

TurkishLord

TurkishLord

Üye
    Konu Sahibi
Watch Dogs 2'yi ön sipariş edenlere gelecek özel görevin tanıtım videosu yayımlandı
Artık çıkmasına az bir süre kalan Watch Dogs serisinin yeni oyunu Watch Dogs 2 için yapımcı firma Ubisoft, hatırlayacağınız üzere bir açıklama yapmış ve oyunu ön sipariş edenlerin ekstra bir görevi oynayacağını söylemişti. Herkesin merak ettiği bu ana konudan bağımsız ekstra görev sonunda detaylandırıldı. Yapımcı şirket Ubisoft yaptığı açıklamada konuyla ilgili bazı bilgiler verdi ve bir tanıtım videosu yayımladı. Zodiac Killer adında olacak bu görevin içeriğinde ise 1969 yılında San Francisco'da ortaya çıkan bir seri katili konu alıyor. Bu seri katilimiz kurbanlarını öldürüp milletin gözüne sokmayı çok seviyor. Yani bir nevi egosunu tatmin etmek için öldürüyor.

Ancak bu katil yarım asırdır yakalanamamış. Ama son zamanlarda bu olayla ilgili polise çok baskı içeren mesajlar gelince bu katili bulmak bizim kahramanımız Marcus Holloway'e düşüyor. Gizem dolu bu 50 yıl önceki cinayetleri çözerken ise ünlü roman dedektifi Sherlock Holmes kesilmemiz gerekiyor. Zira ipuclarını yakından takip etmek için olaya biraz farklı bakmak lazım. Tabii ki hackerlık yeteneklerimiz de bizlere çok yardımcı olacak. Bu görevi başarılı şekilde tamamlayan kullanıcılar ise başarım olarak görevin adında özel yapılmış oyun içi bir turuncu kıyafet kazanıyorlar.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Unutmadan, oyun 15 Kasım 2016 tarihinde PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

Alıntıdır.

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34

Üst Alt