Wapa Bilgisayardan Bağlanmak?

Sponsorlu Bağlantılar

vekiz

Üye
    Konu Sahibi
Wapa Bilgisayardan Bağlanmak?
Arkadaşlar bilgisayar üzerinden wapa bağlanıp dosya download edebileceğimiz,güvenilir ve kullanışlı bir wap browser varmı????

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
bilgisayar uzerinden wapmı ? wap taricak bi browser bilgisayar uzerınde ben gormedım ama tamda bilmiorum acıkcası

youngprogrammer

Üye
ben bikez denemiştim ama yapamadım:D

energy1907

Üye
bende denedim ama olmadı.

consent34

Üye
Nasıl yok ya siz opera yı bilmiyonuzmu .Opera hem web hemde wap sayfalarını tarayan bir browser dir. bir deneseniz.

Flame

Flame

Üye
Wapta bulabilicegin herşeyi normal pc browserıylada bulabilirsin normal baglantıyla yani.. Telefon'a yollarsın.. Dediğin şey hakkında fikrim yok.. Kolay gelsin

sublieutenant

sublieutenant

Üye
o zamanlar opera filan yoktu arkadaşım, yıl 1995 deil 2005:ehe hortlak gördüm sanki...

tommy_ak

tommy_ak

Üye
nokia 6260 bağlanıyormu

Ozan

Ozan

Admin

Adlı bir site aracılıgı ile wap sitelerinde dolanabiliyorsunuz.
Download yapılmasına genelde siteler izin vermiyor zaten ama bazı sitelerden dosya çekiyor. .

eqzantriq

Üye
6630 da çal Loiş io bluetoothla baalanıosaıun araştıfrırsanız bulursunnuz b uqun 4 defa hqoume carptıq am a bu fpo rumda dee ilprograda Gnubox mu ne ole b işse

hackerby17

hackerby17

Üye
yaw okadar ograsma al bi wi-fi li telefon bak dalgana ^^

dallaspage

dallaspage

Üye

Tanıtım:
Wap sitesi dizayn edenler için ideal bir Wap Browser. Oluşturduğunuz sayfaların nasıl olduğunu görmek yada internet üzerinde diğer Wap sitelerinin nasıl çalıştığını anlamak için kullanabilirsiniz. Program Microsoft İnternet Explorer yada Netscape Navigator web browser'larının bilgilerinden faydalanarak eklenti olarak çalışıyor ve herhangi bir Wap adresini görmek için bu browser'ları kullandığınızda otomatik olarak açılarak kendi üzerinde gösteriyor...
Başlıca Özellikleri:
- WAP 1.2 destekli,
- WBMP ve PNG resim formatlarını destekler,
- Clipboard'dan kopya ve yapıştırma,
- Arayüz desteği,
- Bilgisayarınızdaki WML ve WBMP dosyalarına bakabilme (Dosya üzerinde Ctrl+Farenin sağ tuşuna basılı tutarak dosyayı M3Gate'in üzerine sürükleyin!)
- Arama motoru Mopilot.com üzerinden,
- Sık Kullanılan menüsü (Web Browser üzerinden),
- WML sayfaların kaynak kodlarını görebilme.
Program kurulduktan sonra Push Agent uygulaması otomatik olarak çalışarak kendini görev çubuğunun sağına yerleştiriyor ve sizden bazı bilgilerinizi isteyip kaydederek haber gruplarına ekleyebilmek için server'larına ulaşmaya çalışıyor. Bu uygulamayı iptal edebilir ve daha sonra isterseniz kendiniz tekrar çalıştırabilirsiniz. Böylece gereksiz çabalardan kurtulabilirsiniz! Açılan telefon şeklindeki browser'ın üzerine sağ tıklarsanız gerekli ayarları yapabileceğiniz menüye ulaşırsınız. Birde programın arayüz hikayesi var. Bu sayede kendi sayfalarınızı değişik telefon tipleri üzerinde görerek nasıl gözüktüğü hakkında bir fikir edinebilirsiniz.

coloniex

coloniex

Üye
ßu program iLe wap Sitelerine GirebilriSin inDirebilirsin..

Odysseus

Odysseus

Üye
Konu tarihi eskimiş, wap üzerinden internete girmek tarih olmuş ama halen konu üstte. Yeni mesaj yazılmaması için konu kapatılmıştır. Dosya paylaşmak veya sorunlarınızın çözümünü istemek için lütfen ayrı konu açınız.

Üst Alt