W890i Hakkında Yardım.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EFE_57

EFE_57

Üye
    Konu Sahibi
W890i Hakkında Yardım.
Sa Arkadaşlar ßnm W890i Marka telefonumda bi kaç sorun var bunun hakkında yardım isticektim sizden.

Telefonum donma yapıyor.Geneldemi böle yoksa bnm teldemi sorun var. Mesela en basiti menüde fln donma yapıyor. müzik açıyorum dielim başka bişi yapmaya çalışıorum donuyor kasıyor. Ne yapmalıyım??
yada Yeni sürüm yüklesem tele düzelirmi??

2. sorum ise 2gb hafıza kartı kullaniorum. 4gb almayı düşünüyorum. normalde tel kaldırıor. ama Sizce alsam kasarmı ?

Şimdiden Teşekkürler Arkadaşlar.

samet_dl

Üye
arkadaşım bende de aynı model var donma olayı diilde arada takılıor 2 sn içinde kendine geliyor bu da çok normal birşey diğer telefonlara göre telefonun çok hızlı emin ol:)) birde 4gb m2 alcaksan merak etme hiç kasma yapmıyo gönül rahatlığıyla alabilirsin.

EFE_57

EFE_57

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler. o zmn 4gb alıcam. Donma olayı yapmıyor demişsin. Sürüm güncellemesi yaparsam ßnm sorunum düzelirmi?

by_matraks

by_matraks

Üye
bence sen güncellemesini yap telefonun bende de w890i var tel çok iyi ben şahsen memnunum birde şarkaı değiştirirken kasılıyor diyorsun sen çalma listesi yap 10 adet arkı olsun her çalma listesinde o zamn o sorun ortadan kalkar

okeanostitan

Üye
Arkadaşlar mrb. Aynı modelden bende de var fakat çok nadir şebeke problemi yapıyor. Sizlerde de oluyor mu bu gibi aksaklıklar?

yas-sin

Üye
mrb arkadaşlar bir yılı aşkın süredir kullanıyorum bu telefonu geçenler de donma yapmaya başlamıştı telefonu beraber gönderdikleri programla onardım şuan sıfır gibi oldu maşallah ı var çok beğeniyorum çevremdeki herkese tavsiye ediyorum sony başka,aşkı bambaşka :) herkese selamlar

r.cep

r.cep

Üye
mrb. w890i yi nasıl güncelliyoruz??

ahmetulas26

ahmetulas26

Üye
se sitede destek bölümmünden telefonu w890i diye seç orda anlatım felan var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt