W810İ versiyonu nasıl öğrenilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
simsekks

simsekks

Üye
    Konu Sahibi
:allalla:Arkadaşlar lütfen yardım edin ben telefonumun versiyonunu nasıl öğrenirimm var sayalım ki düşükse sony ericssonun kendi programı var mı yükseltmem için yani ben yükseltirken bir sorun çıkarsa sony ericssonun kendi proramı oldugundan bişi olursa sorun cıkaramazlar (TELEFONUMUN MODELİ W810İ NASIL ÖĞRENİRİM VERSİYONUNU)
 
diesel182

diesel182

Üye
arkadasım gizli menü die bi bölum var telefonunda oradan ogrenebılrsın onu nasıl ogrenecegım dersen forumda onlarca kez anlatılmıs bısey..bı arastırmayala bulabılrsın...
 

orijinjr

Üye
gizli menüden bak eskiyse sony sitesinden güncellemeyle hallet

--------------- Ekleme ---------------

kolay gelsin sana
 

xtreme25

Üye
setoll ile öğrenebilirsin
 

drivenn

Üye
Versiyonu düşükse güncellersin güncelleme esnasında uyarılara dikkat edersen (usb kablo ile yapacaksan kablonun güncelleme esnasında telefondan ayrılmamasına dikkat etme v.s) sorun çıkmaz
 
anon55

anon55

Üye
telefonda ana ekrandayken sağ * sol sol * sol * yaz gizli menü açılır :oke: (sağ,yıldız,sol,sol,yıldız,sol,yıldız)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt