Vücut geliştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Vücut geliştirme
Bu açtıgım 2. konu kusura bakmayın :D

Ben 16 yaşında 49 kilo ve 173 cm yim.Acayip zayıfım kemiklerim sayılır derecesinde.Lakin bir o kadarda çeviğim.Ben vücudumu gelistirmek istiyorum.Nasıl çalısmalıyım? Ne gibi bir yol izlemeliyim ? Birde bende biraz kıl sorunu var :D Vücut çalışırsam nasıl etkiler bu sorunu?

tunahanx55

tunahanx55

Üye
Bende 13 yasimdaym ayni sorun vardi ama azaldi
nasilmi
duzenli ve iyi beslenmeyle
her sabah 4tane yumurta haslamasi yap beyazini kesin ye sarisini istersn ye etli pilav fslan ye aksam oyle
vucuda gelirsek 10+10=20kg.dumbell seti al
8-9 hareket var onlari yapcan link atarmda silinir diye atmiyorum simdilk
mobidn yazdiim icn pek ugrasmadm k.b
Nutellali ekmek yersende enerjin olur daha rahat baslarsin spora ama kesinlikle bir spor merkezine gitmen sart

hikmet366

hikmet366

Üye
İlaç İçmeyin Spor Salonuna Yazılın Yeter

Qraf_ZAMAN

Üye
bunun icin bazi ilaclar var onlari kullansan + bir spor salomuna yazil bu is tamamdir ;)

bu arada imkanin varsa profesional hocalarin calisdirdigi ve ozel olarak ilgilenecekleri bir salona git bide

bendede aksi fazla kilo sorunu vardi sagolsun hocamin yardimiyla 96kq dan 78kq a kadar kilo verdim

bu oncesi

ve simdiki

hikmet366

hikmet366

Üye
İyi Kilo vermişin

Qraf_ZAMAN

Üye
:ehe

- - - Eklendi - - -

Birde bende biraz kıl sorunu var :D Vücut çalışırsam nasıl etkiler bu sorunu?
simdiden soyleyeyim bende kotu etkiledi, tabi alan kuculunce haliyle dahada siklasiyorlar :D

sende aksi olur yanilmiyorsam :) yani sorun yokkk :ehe

x-scarface

x-scarface

Üye
zayıfsan bol bol protein tüketceksin başka alternatif yok.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Valla bende 16 yaşında 56 kiloyum ama zayıfım yine. Salona filan bir yere gitmene gerek yok. Uzan mekik çek şınaw çek. Uzanarak ayağını 2 karış kaldır. Bunları yapınca inanılmaz etki ediyor ama biryerdede eğer sağlıklı beslenmezde kas geliştirirseniz kemik erimesine yol alabileceği ini duydum.

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

comando_legend

comando_legend

Üye
Düzenli beslenme önemli, sportif faaliyetlerde de bulunursan sım sıkı olursun :naughty:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...