vucut gelistirme haplari...

Sponsorlu Bağlantılar

tugsahh32

Üye
    Konu Sahibi
vucut gelistirme haplari...
arkadaslar bileniniz varsa bana ise yarayacak bi vucut gelisturme hapı onerebilirmii,..
tesekkurler ☻☻

OğuzcanAbi

Üye
Yaş kaç ?
Hemde interbetten olmaz gidip bu alanda uzman birinden yardim istemelisin

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Uğraşma yaşın küçükse hiç uğraşma. Tanıdığım bi abi kullanırdu 29 yaşında şimdi o haplar yüzünden evleniyorum vücudumda hep sarktı küçük yaşta başladım dedi neden evlenmiyorsun dediğimde artık bülbül ötmüyor şarkısını söyledi. Yani demem o ki görüntü birşey değildir zayıfla git vücut çalış kas olarak al kiloları abartmadan tabi 60 yaşına gelsende demir gibi olursun haplara güvenme kimyasal her zaman kötüdür :oke:

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Arkadaslara katiliyorum.Hapsiz calisarak daha kalici bir vucuda sahip olabilirsin.Haptan alacagin kimyasali dogal yiyeceklerden elde edebilirsin.

buroocckk

Üye
Bende gittim 1 gün spor salonuna ertesi gün heryerim ağrıyodu kafamı kaşıyamıyodum .d bıraktım sonra sporu .d.d

Baskentliia

Baskentliia

Üye
ilerde sarkma olur pişman olursun

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bende gittim 1 gün spor salonuna ertesi gün heryerim ağrıyodu kafamı kaşıyamıyodum .d bıraktım sonra sporu .d.d

senin hocan bunu sana söylemedi mi ya da sen neden spora bu kadar bilinçsiz başlıyorsun. Sana özgü değil ilk gün vücut ham olduğundan ağrır sen şimdi başla yine ağrıyacak. Hergün ya da 2 günde bir yap bakalım ağrıyormu sonra bırak 1 ay sonra yap bak nasıl ağrıyor. Ya da halısaha maçı yap ilk hafta yürüyemezsin maçın ertesi gün 2. maçta belki biraz sonraki maçlara bak bakim ağrıyacak mı.

buroocckk

Üye
İlk günün ertesi günü de çağırmıştı o yüzden ama cidden kollarım kalınlaştı bir günde.

fk555897

fk555897

Üye
Vücut Geliştirme Hapları'na hiç bulaşma. İleride hapları bırakınca vücudun sarkar ve sindirim sistemini kötü etkiliyor bu haplar.

nokia_belle

nokia_belle

Üye
İlk günün ertesi günü de çağırmıştı o yüzden ama cidden kollarım kalınlaştı bir günde.

kolların bir günde kalınlaşmaz sadece kasların sertleşip çok az belirgin olur ama bu olay spor bittikten 1 saat içinde olur sonra devamını getirmezsen 4 güne eski haline döner gelişmesi için ezgersiz şart senin başına gelen olay sadece ona sıkılaşma denir yani anca 1 günde o olur.

Konuya gelicek olursak hap'ı alırsanız gerçekten hap'ı yutmuş olursunuz.
Acısı sonra çıkar ve ter yoluyla ve üre ile atamazsanız vucudunuzda kalırsa ilk olarak böbleklerinize zarar verir zaten 1 hap'ı vucutta tamamen eritmek için durmadan çalışmanız lazım buda olmayacağından vucudunuzda kalıntısı kalıcak.
Protein için=haşlanmış tavuk ve yumurta bunlar potein deposudur yumurtayı bol tükettiniz mi karaciğerinize zararı olacağından vucudunuzda ilk belirti olarak kaşıntı yapar yumurtanın günlük dozajı spor yapanlar için 2 adettir haşlanmış tavuk etide 400gr
kalsiyum için=süt,yoğurt,peynir ama lor peynir.
Günlük 200-500 ml arası süt tüketimi olması lazım. Yoğurt olarak 2 kase yani 200 gr gibi birşey yapar peynir konusunda da 100-200 gr arası çünkü bunlar yağ oranına göre değişir tam yağlıysa 50 gr bile günlük olarak yeterli
enerji için=meyve,fındık,fıstık,ceviz,kuru üzüm ve pekmez aslında bunların içinde pekmezi en çok öneririm çünkü pekmez kan'a geç karışır ve devamlı olarak enerji verir,şeker ve çikolata gibi aniden kan'a karışmaz o yüzden hem sağlıklı hem enerji yönünden daha iyi
bunları deniyebilirsin ama bunlar bile fazla performanslı sporcular için önerilir yoksa günde 15 dakika spor yapıp evde uzanan biriyseniz profilinizden bakınca daha geniş bir şekilde "s" harfi çizersiniz.
Hap'ı da öyle az spor yapıp aniden gelişmeyi düşünüyorsanız,o zaman derim ki bir yıla kalmadan hastaneden yerinizi ayırtınız
Bilinçli ve dengeli spor yapın tabiki hiç bir zaman hap ve iğneye bulaşmayın çok geçmeden acısı çıkar her zaman için sadece düzenli ve dengeli spor yapıp sağlıklı beslenin

mcnpl4

mcnpl4

Üye
gerekli bi yerden bes santim kadar kisaltiyomus bu halpar haberin olsun. daha kotusu oluo hic calistirmayabilir

- - - Eklendi - - -

ve spora devam etmek zorunda kalicaksin birakirsan pisman olursun kaslarin sarkar igrenc bi goruntu olur

__xXx__

__xXx__

Üye
şimdi anlamadigim yerler var oncelikle sunu açığa çıkaralım bahsettiğiniz haplar steroid haplar mı yoksa protein ve aminoasit hapları mı? ben 5 yıl protein tozu aminoasit tozu hapı vs kullandım ama malum bölgede kısalma kuşun otmemesi gibi sorunlarım olmadı kısalma olayina etkisi nedir bilmem ama kuşun otmemesi olayı steroid haplardan ve kana hızla karışıp gelişmeyi hızlandırması için üretilmiş iğnelerin sonucudur. protein kullanmak isteyenlere de şunu söyleyeyim gecen Şubat ayinda o katkıları bıraktım (bir böbreğimi kaybettiğim için) artık onları kullanmıyorum dogal beslenin tavsiyem budur daha sağlıklı olursunuz

- - - Eklendi - - -

bu arada ilk günün ertesinde yine spora çağıran çalıştırıcıyı da ilk defa senden duyuyorum bence o salona devam etme çalıştırıcın amatör olabilir

nokia_belle

nokia_belle

Üye
şimdi anlamadigim yerler var oncelikle sunu açığa çıkaralım bahsettiğiniz haplar steroid haplar mı yoksa protein ve aminoasit hapları mı? ben 5 yıl protein tozu aminoasit tozu hapı vs kullandım ama malum bölgede kısalma kuşun otmemesi gibi sorunlarım olmadı kısalma olayina etkisi nedir bilmem ama kuşun otmemesi olayı steroid haplardan ve kana hızla karışıp gelişmeyi hızlandırması için üretilmiş iğnelerin sonucudur. protein kullanmak isteyenlere de şunu söyleyeyim gecen Şubat ayinda o katkıları bıraktım (bir böbreğimi kaybettiğim için) artık onları kullanmıyorum dogal beslenin tavsiyem budur daha sağlıklı olursunuz

- - - Eklendi - - -

bu arada ilk günün ertesinde yine spora çağıran çalıştırıcıyı da ilk defa senden duyuyorum bence o salona devam etme çalıştırıcın amatör olabilir

Geçmiş olsun hatta bir önceki mesajımda o böbrek sorunu olayını yazmıştım çünkü acısı bir zaman sonra çıkıyor büyük geçmiş olsun gerçekten
şu kuş olayına açıklık getireyim,kişiden kişiye değişir bazısının performansı düşer bazısında geç etki olduğundan başlangıç'ı zor olur bazısında da kısır kalma ihtimali bile olur çünkü bu kişinin vereceği vucudunun tepkisine göre değişir. Hep derim ve uygularım sağlıklı beslenip dengeli düzenli yemek her zaman kazancınız olur,takviye gıdalara yönelince bir gün vucutta reaksiyonu gösterir zaten en basitinden porotein tozunu bile bir süre kullanıcaksınız diye uyarırlar devamında vucuda daha çabuk zarar verceğinden etkiside kalıcı oluyor.
Spor günlerim de ağırlığın bol olduğu günlerde 500 gr haşlamış tavuk yada daha fazlasını yerim etten de kısmam onu da yerim buna ek olarak aynı günde 400 ml ılık süt'ü kafama dikerim ve sabah kahvaltı da yumurta ve peynirim hiç eksik olmaz tabiki yoğurt onuda tüketirim.
Bunlar başlı başına zaten saf proteindir daha abartılı porotein lazımsa lor peynire dayanırım çünkü lor peynirde porotein oranı daha yüksektir takviye içicek olarak sadece enerji içiceği kullanırım oda günlük 500ml sınırım vardır daha fazlasını içmem. Günde 3 öğün olmak üzere beslenme saatim vardır aksatmam saatlerini,tutupta acıkınca yemek yemem acıkmadan önce yemeğimi yemiş olurum eğer acıktığınızda yemek yerseniz gözünüz döner ve daha fazla yemek istersiniz bu bir yanlıştır,ara öğünlerim var onlardada meyve ve sebze tabiki saat 18:00 den sonra ağzıma yemek sürmem.
Cardio günlerim de sabah yapıldığından aç karnına yaparım ama önce 6-8 fındık,fıstık,ceviz ve kuru üzüm enerji versin diye zaten cardio yu tok karnına yapamazsınız mide dolu olursa çok zıplama olduğundan mideniz bulanıyor.

Birde sadece kas olmak hatta sık kaslı olmak iyi değildir çevik olmaz o insana tokat atıp kaçsanız normal bir insanı koşarak yakalıyamaz sık kas olduğundan koşmada zorlanır serii olamaz ama eğer sizi yakalarsa sadece 1 yumrukta yere yığılırsınız bunuda şöyle açıklayabiliriz,bir duvarı kıraken çekiç mi yok balyoz mu rahat kırar tabiki balyoz sebebide daha ağır oluşu.
Sık kas oluşundan dolayı sizden de daha ağır olur o kişi o yüzden sizi yakalamadıktan sonra sorun yok ama yakalarsa bir yumrukta yeri öpme ihtimali yüksek oluyor.

Aslında düşündükçe hiçte kolay birşey değil başınıza öyle birşey gelmesi,burdan bize çok kolay gelir ama onu yaşayan siz olduğunuzdan pekte kolay görünen birşey olmuyor sonuçta sağlığınız,biz çift böbrekle rahat gezdiğimizden onun acısını bilemeyiz,tekratdan geçmiş olsun

__xXx__

__xXx__

Üye
Geçmiş olsun hatta bir önceki mesajımda o böbrek sorunu olayını yazmıştım çünkü acısı bir zaman sonra çıkıyor büyük geçmiş olsun gerçekten
şu kuş olayına açıklık getireyim,kişiden kişiye değişir bazısının performansı düşer bazısında geç etki olduğundan başlangıç'ı zor olur bazısında da kısır kalma ihtimali bile olur çünkü bu kişinin vereceği vucudunun tepkisine göre değişir. Hep derim ve uygularım sağlıklı beslenip dengeli düzenli yemek her zaman kazancınız olur,takviye gıdalara yönelince bir gün vucutta reaksiyonu gösterir zaten en basitinden porotein tozunu bile bir süre kullanıcaksınız diye uyarırlar devamında vucuda daha çabuk zarar verceğinden etkiside kalıcı oluyor.
Spor günlerim de ağırlığın bol olduğu günlerde 500 gr haşlamış tavuk yada daha fazlasını yerim etten de kısmam onu da yerim buna ek olarak aynı günde 400 ml ılık süt'ü kafama dikerim ve sabah kahvaltı da yumurta ve peynirim hiç eksik olmaz tabiki yoğurt onuda tüketirim.
Bunlar başlı başına zaten saf proteindir daha abartılı porotein lazımsa lor peynire dayanırım çünkü lor peynirde porotein oranı daha yüksektir takviye içicek olarak sadece enerji içiceği kullanırım oda günlük 500ml sınırım vardır daha fazlasını içmem. Günde 3 öğün olmak üzere beslenme saatim vardır aksatmam saatlerini,tutupta acıkınca yemek yemem acıkmadan önce yemeğimi yemiş olurum eğer acıktığınızda yemek yerseniz gözünüz döner ve daha fazla yemek istersiniz bu bir yanlıştır,ara öğünlerim var onlardada meyve ve sebze tabiki saat 18:00 den sonra ağzıma yemek sürmem.
Cardio günlerim de sabah yapıldığından aç karnına yaparım ama önce 6-8 fındık,fıstık,ceviz ve kuru üzüm enerji versin diye zaten cardio yu tok karnına yapamazsınız mide dolu olursa çok zıplama olduğundan mideniz bulanıyor.

Birde sadece kas olmak hatta sık kaslı olmak iyi değildir çevik olmaz o insana tokat atıp kaçsanız normal bir insanı koşarak yakalıyamaz sık kas olduğundan koşmada zorlanır serii olamaz ama eğer sizi yakalarsa sadece 1 yumrukta yere yığılırsınız bunuda şöyle açıklayabiliriz,bir duvarı kıraken çekiç mi yok balyoz mu rahat kırar tabiki balyoz sebebide daha ağır oluşu.
Sık kas oluşundan dolayı sizden de daha ağır olur o kişi o yüzden sizi yakalamadıktan sonra sorun yok ama yakalarsa bir yumrukta yeri öpme ihtimali yüksek oluyor.

Aslında düşündükçe hiçte kolay birşey değil başınıza öyle birşey gelmesi,burdan bize çok kolay gelir ama onu yaşayan siz olduğunuzdan pekte kolay görünen birşey olmuyor sonuçta sağlığınız,biz çift böbrekle rahat gezdiğimizden onun acısını bilemeyiz,tekratdan geçmiş olsun

teşekkür ederim o zamandan beri arkadaşlarımı uyarıyorum cevremdekilere de hep derim kullananlara beni örnek gösterin sonunda böylesi yada daha kötüsü olabilir diye

nokia_belle

nokia_belle

Üye

teşekkür ederim o zamandan beri arkadaşlarımı uyarıyorum cevremdekilere de hep derim kullananlara beni örnek gösterin sonunda böylesi yada daha kötüsü olabilir diye

Ne demek aslın da şu var siz kendinizin doktorusunuzdur yani vucudunuza ne iyi gelir ne kötü gelir deneme yanılmayla daha iyi öğreniliyor,kendimden biliyorum 5 ay düzenli az tuzlu yemek yedim 6. Ay taş düşürdüm dedim ki tuz bana yaramıyor öncesin de zaten kullanmazdım,şimdiyse hiç kullanmıyorum ama şeker,çikolata ve tatlı yarıyor şekerin de zararı var ama çay-kahve içerken rafine şeker kullanmam
Aslın da o değil de sizin yazdığınızı okuyup geçmiş olsun bile yazmamaları garip olmuş,neyse kendileri bilir.

Bu arada tekrardan geçmiş olsun size

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Kendin geliştir ama hic. Bırakma vucudun çok şekilsiz olur

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Kendin geliştir ama hic. Bırakma vucudun çok şekilsiz olur

Hiç bırakmamaktan kastınız?
Çünkü haftanın 7 günü ağırlık kaldırılmaz maksimum bir haftada 4 gün yapılır ve 2 güne bir yada 1 gün arayla olur her gün ağırlık çalışmak kasları geliştirmez,bir de aylarca spor yapıldıysa misal 3 aysa 4. Ay'ın başında en az 1 hafta spor yapılmaz tabi 1 ayda dinlenme süresi olmaz vucut hamlaşıyor