Voyager Home Screen v3.56a Çince | Masa üstü Programı gibi...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Voyager Home Screen v3.56a Çince | Masa üstü Programı gibi...

vHome S60 telefonunuzu ücretsiz olarak özelleştirebileceğiniz bir uygulamadır.Telefonunuzun ana bekleme ekranına büyük saat,başlangıç menüsü,hava durumu,haberler,google search,rehber,hızlı arama gibi özellikler ekleyebilir.

Özellikler:

Google,hava durumu,habeler,operatör logo yazısı değiştirme ,sağ ve sol tuşlar ile ayrı uygulamalara geçiş yapabilme özelliği vardır.

Hızlı Görev Geçişi: Kırmızı tuşu kullanarak çalışan programlar arasında geçiş yapılabilir,Opera Mini/Gmail gibi java uygulamar arasında bu sayede kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Akıllı Arama: Akıllı arama sayesinde aradığınız programın içindeki harfleri sayı olarak girerek kısa bir şekilde uygulamaya ulaşabilirsiniz.

Başlat Menüsü: Uygulamalarınızı başka bir yol ile organize etmenizi sağlar,ana ekrana kolayca kısayol ekleyebilirsiniz.

MyFav: Sıkça kullandığınız ve aradığınız programların veya aradığınız kişilerin bir listesini yapar ve bunu size sunar.

vApps: 7 kategoriden oluşan bir program dükkanıdır,çok sayıda uygulama içerir,en iyi ücretsiz uygulamarı bir arada toplayan bir servistir,hepsi test edilmiş uygulamarı tek bir tıklama ile telefonunuza indirerek kullanabilmenizi sağlar.

Yeni Uygulama Uyarısı: Telefonunuza eğer yeni bir uygulama yüklerseniz yükledikten sonra uygulamayı çalıştırmak istediğinizi soran bir seçenektir.

Web Dizini: Web tarayıcısını açtığınız zaman tüm popüler ve faydalı sitelerin bulundu bir sayfa gösterimi yapar.

Tuş Kilidi:Tuş kilidini devreye geçirmek sadece iki admınızı alacaktır.

Bağlantı: vHome hava durumu ve haberleri her saat güncelleme özelliğine sahiptir.

Yenilikler:
Değişiklik yok.

Alıntıdır.

Burda bir emek var Arkadaşlar konuyu begendiyseniz ve indirdiyseniz Lütfen Teşekkür Et butonuna tıklamayı unutmayınız..Lütfen

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: muhammet_37, 24 erz, computerangels ve 8 diğerleri

TopFury

TopFury

Üye
Üstad paylaşımın için teşekkürler. :oke:

Bir şey sormak istiyorum, ben voyager 3.23 sürümü kullanıyorum.
Burada dikkatimi çeken değişiklik bendeki sürümde ekran saati dijital iken senin verdiğin ekran görüntüsünde daha bir takvimsel duruyor.
Acaba bu yeni sürümün bir artısı mı?

gezicier

Üye
eline emegine saglik

hisasul02

hisasul02

Üye
evet güzel bi pro fakat haberler ve hava durumu güncellemelerinde kontor gidiyo. 3 saat kadar açtım proyu ve 0,20tl gitti. bilginize arkadaşlar.

TopFury

TopFury

Üye
Programın ayarlarından o sekmeler kapatılabiliyor arkadaşım..! :oke:

muratena

muratena

Üye
tskler guzel program

mücahit63

Üye
teşekkür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt