Yardım Vodofone smart mini 875 sec_ro dosyası


ahmetensar67

ahmetensar67

Üye
    Konu Sahibi
arkadşlar bende Vodofone smart mini 875 var ve ben bu adresden
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

stock rom buldum vodofone smart mini 875 için videodaki her adımı uyguladım ancak indirdiğim rar dosyasından sec_ro dosyası çıkmadı videoda var ama benim indirdiğim rardan çıkmadı bu dosya ne işe yara olmazsa telefonda eksik neler olur yardım edebilir misiniz ben bu dosyayı nereden bulabilirim ?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt