Vodofone faturasız hatlar ne kadar bilen varmı

Sponsorlu Bağlantılar

Hades92

Hades92

Üye
    Konu Sahibi
Vodofone faturasız hatlar ne kadar bilen varmı
Acil yardım ben hat alacagım ama karar veremedim vodofone hat fiyatlarını biliyorsanız yardımcı olun

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Öncelikle belirteyim, bu iş acil olacak bi iş değil. kendi (konuşma, sms , internet) durumuna göre haseplamanı yap ona göre hat al. Böyle kimse sana iyi bir şekilde yardmcı olamaz.

ilo53

ilo53

Üye
vodafone hat fıyatları 5tl yuklu 28 20tl yuklu 38 olması lazım.
hepsının fıyatları aynı

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Fiyatlar bazı yerlerde değişiklik göstere bilir ;) Bu yüzden resmi sitelerinde hat fiyatları belirtilmemiştir.

Hades92

Hades92

Üye
    Konu Sahibi
Vodofone limitsiz internet paketi varmıs bu nedenle alıyorum

ilo53

ilo53

Üye
cepnet paketı 7.99tl guzel paket bende onu kullanıyorum onceden turkcellde ayda 20tlden fazla tl gıdıyordu.sımdı rahatım.Cep Ozgur tarıfesınede gecmenı onerırım cumartesi gunu operamını ıle ınternet bedava 30tl yukleyınce 120dk bedava gelıyor 1smsden sonra aksama kadar heryone 250sms hedıye ayrıca dıger operotorlerle 5dksi 40 kurus.1 kere 30tl yukledım 1.5 ay oldu. 20tl var hattımda. otekı hattımda ayda 30tl gıdıyordu.vodafoneden tek ıstekım her yone konusma paketı cıkarsa daha guzel olur.

Hades92

Hades92

Üye
    Konu Sahibi
Cep özgür tarifesine nasıl geciyoruz

ilo53

ilo53

Üye
25Yaşin altında olman lazım OZGUR Yazıp 7048 gonderıyorsun.İStersen bu siteye bir bak bütün kampanyaları ogren ona gore gec :

Hades92

Hades92

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkürler

phasan

phasan

Üye
ankarda 3 operatörde 30 tl fiyatı

Üst Alt