Faturasız Vodafone yeni kolay paketler


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Hoşgeldin kolay paketi
Bu paket Kolay Yeni tarife ile aktivasyonu yapan abonelere otomatik olarak tanımlanacaktır.
Hoşgeldin Kolay Paketi kapsamında yurt içi heryöne 750 dakika, yurtiçi heryöne 250 SMS, yurtiçi heryöne 25GB ve tarife, aşım, ek paket ve Telsiz Kullanım ödemesi için kullanılabilecek 3 TL sahibi olurlar.
Süper kolay paket 5
Süper Kolay Paket 5* kapsamında 25 TL karşılığında yurt içi heryöne 750 dakika, yurtiçi heryöne 250 SMS, yurtiçi heryöne 5GB ve tarife, aşım, ek paket ve Telsiz Kullanım ödemesi için kullanılabilecek 3 TL sahibi olurlar.
Süper kolay paket 8
Süper Kolay Paket 8 kapsamında 30 TL karşılığında yurt içi heryöne 750 dakika, yurtiçi heryöne 250 SMS, yurtiçi heryöne 8GB ve tarife, aşım, ek paket ve Telsiz Kullanım ödemesi için kullanılabilecek 3 TL sahibi olurlar.
Süper kolay paket 12
Süper Kolay Paket 12 kapsamında 35 TL karşılığında yurt içi heryöne 750 dakika, yurtiçi heryöne 250 SMS, yurtiçi heryöne 12GB ve tarife, aşım, ek paket ve Telsiz Kullanım ödemesi için kullanılabilecek 3 TL sahibi olurlar.
Süper kolay paket 15
Süper Kolay Paket 15 kapsamında 40 TL karşılığında yurt içi heryöne 750 dakika, yurtiçi heryöne 250 SMS, yurtiçi heryöne 15GB ve tarife, aşım, ek paket ve Telsiz Kullanım ödemesi için kullanılabilecek 3 TL sahibi olurlar.
Kolay paket 1500
Süper Kolay Paket 1500 kapsamında 25 TL karşılığında yurt içi heryöne 1500 dakika, yurtiçi heryöne 250 SMS, yurtiçi heryöne 500MB ve tarife, aşım, ek paket ve Telsiz Kullanım ödemesi için kullanılabilecek 3 TL sahibi olurlar.
Paketler 28 gün geçerlidir tekrar etmez otomatik iptal olur tekrar alınması gereklidir paketler vodafone.com.tr den veya vodafone yanımda uygulamasindan alınabilir
 
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387 ve Mesut Aktaş

Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt