Vodafone ye geçmek istiyorum.1 sorum var.Bakın lütfen !

Sponsorlu Bağlantılar

klln31

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone ye geçmek istiyorum.1 sorum var.Bakın lütfen !
Türkcel den hat alırken kampuscell i olmak istedim ama yaşım tutmuyordu.Velimin kimlik fotokopisi ile benim kimlik fotokopimi aynı bi kağıda koydular,1 ay sonra kampuscell i olursun dediler.Hâla kampuslü olmadım.Olmakta istemiyorum artık.vodafone ye geçmek istiyorum.Bu başta yaptırdığımız kayıt ,fotokopi olayı sorun olur mu ?

admiral23

admiral23

Üye
yok hayır sorun olmas...
hat iptal oluyo turkcell de zaten.yani artık turkcelle alakan kalmıyor.yeni muhattabın vodafone.yanlız turkcell de hat babanın adına acılmışsa taşıma anında babanın kimliğiyle başvurmalısın.

klln31

Üye
    Konu Sahibi
Tamam anladım.Sadece kimliği götürsem ve geçiş yapmak istediğimi söylesem babam gitmese olur mu? Babamı oraya kadar yoramam çünkü.Onun gitmesini istemiyorum.
Bu avea olsada aynı olur de mi? Çünkü kararsız kaldım vodafone mi avea mı diye.Vodafone çok güzel hat bir sürü hediyeler veriyor ama arkadaşlarımın çoğu avea lı.Kararsız kaldım

admiral23

admiral23

Üye
vala avea ya hiç kendini bulaştırma derim.bi ara faturalı kullandım avea.hayatımın yanlışı oldu:)
ne cekiyor ne ne müşt. hizmetlerine bağlanabiliyorsun.anlayacagın hep sorun hep sorun.
babanın gitmesine gerek yok.sadece kimlikle gitmen yeterli.
ama bazı abone merkezleri cepshoplar sorun ediyor hat sahibi kendisi gelecek diye ama çoğu geciş yapıyor sadece kimlikle.
eee sonuçta para yaparlar geçişi tabi ki :ehe

klln31

Üye
    Konu Sahibi
Tamam.Görüşlerin için teşekkür ederim.
Başka görüşü olan varsa ve yazarsa mutlu olurum.

--------------- Ekleme ---------------

Kararımı vodafone ye geçmek olarak verdim.Vodafone nin sitesinde dolanıyordum başvuru formunu gördüm.Gerekli bilgileri yazdım gönder dedim.Satış temsilcimiz sizinle iletşime geçicektir yazdı.Ne zaman iletişime geçer,ya da nasıl geçer.Beni arayarak mı yoksa e-mail ile mi?

admiral23

admiral23

Üye
Tamam.Görüşlerin için teşekkür ederim.
Başka görüşü olan varsa ve yazarsa mutlu olurum.

--------------- Ekleme ---------------

Kararımı vodafone ye geçmek olarak verdim.Vodafone nin sitesinde dolanıyordum başvuru formunu gördüm.Gerekli bilgileri yazdım gönder dedim.Satış temsilcimiz sizinle iletşime geçicektir yazdı.Ne zaman iletişime geçer,ya da nasıl geçer.Beni arayarak mı yoksa e-mail ile mi?

en iyisi sen direkt cepshopa git.zannetmem ki ararlar.ben turkcell hattım için 1 ay önce başvurdum aramadılar.gittim ayrıca vodafone aldım:bigstar:

rollercoaster

rollercoaster

Üye
turkcell den vazgeçme bence

klln31

Üye
    Konu Sahibi
Tamam görüşleriniz için teşekkür ederim.Aramalarını beklemicem gidip halledicem.Rehberimde türkcell kullanan 1 kişi var onuda hergün görüyorum.Komşum.Evlerimiz çok yakın.Vodafone daha iyi ama sadece babam ve abim vodafone kullanıyor.Tüm arkadaşlarım avea kullanıyor.Bende bu yüzden avea ya geçicem.

maxitr

maxitr

Üye
turkcell en iyisi vaz gecme!!!!!

YILDIRAYO3

Üye
Birşey Sorucam ;
Ben aveadan Vodafone Geçiş Yapmıştım.Her ay belirli bi tarihte 20 TL karsılında 250 dk konusma hakkım vardı .
Fakat bu ay Yüklemem gereken tarihten 1 gün sonra yükleme yaptım.Dk Kam Gelmedi Bu Hakkım tamamen bittimi Yoksa bir dahaki aynı tarihte yüklersem Yine dkkam Bna gelecekmi??Yardımcı olursanız sevinirim :)

vodavone

Üye
slm aradaslar ya bıseyer sorucam sıze turkselden vodofona nasıl gecebılırmm bılgııs olna varı mıı??

Üst Alt