Vodafone YBS kazığı

tenthpatelin

tenthpatelin

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone 28 Şubat günü şöyle bir mesaj göndermiş.(kesinlikle böyle bir mesaj ahatırlamıyorum) "Video Plus aboneliginiz vergiler dahil haftalik 14TL/aylik 56TLdir ve her ay yenilenir. Devam etmek istemiyorsaniz IPTAL PLUS, bilgilendirme mesajlarini almak istemiyorsaniz KAPAT yazip 3520ye gonderebilirsiniz. MH:2164740200 YBS AS." bu gün 14 tl kesinti yapılınca MH arayıp itiraz ettip. aboneliği iptal ettiler. 14 tl gitti tabi. Bu ne aboneliği dediğimde tatmin edici bir cevap yok. MH vodafone hattından arayınca ücret kesildi. Ancak başka bir operatörden aradık. o operatörün her yöne dakikası kapsamında değerlendirildi ve ücret kesilmedi. bende bu gün o operatöre taşınma kararı aldım.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt