Vodafone Ücretsiz Bedava 5GB İnternet Paketi

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Vodafone Ücretsiz Bedava 5GB İnternet Paketi
Vodafone yeniden düzenlenen 4bucakg kampanyası kapsamında ücretsiz 5gb internet paketi hediye ediyor. Kampanyada tekrar ediyoruz internet paketi ücretsiz ve hediyedir. Tek yapmanız gereken 4bucakg yazarak 4545’e mesaj göndermek.

Mesaj sonrası gelen mesaj:
4BUCUKG kampanyamiza katiliminiz icin talebiniz alinmıstir. Kampanya sartlarini sagladiginiz durumda, 7 gun icerisinde internetiniz hattiniza yuklenecektir.

• Beğen
Tepkiler: cCLASs, teknognc ve Buğra

Da®kness

Da®kness

Üye
Haber için teşekkürler

Silinen Üye 1030288

Kapalı Hesap
post_deleted

Son düzenleme:
hikmet366

hikmet366

Üye
teşekkürler

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
teşekkürler

Da®kness

Da®kness

Üye
önceki 4BucakG kampanyalarından 5 gb internet kullanımı kabul edilmişti. Kabul edilmedim. Cevap mesajı bugün geldi, "4BUCUKG kampanyasina katilim sartlarini saglamadiginiz icin hediye internetiniz hattiniza yuklenememistir. Iyi gunler dileriz." mesajı geldi kampanya şartları neler acaba?

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Daha once gelmişti 5 GB hediye bir daha denedim ama bakalım gelecek mi ?

yeumyang

yeumyang

Moderator
önceki 4BucakG kampanyalarından 5 gb internet kullanımı kabul edilmişti. Kabul edilmedim. Cevap mesajı bugün geldi, "4BUCUKG kampanyasina katilim sartlarini saglamadiginiz icin hediye internetiniz hattiniza yuklenememistir. Iyi gunler dileriz." mesajı geldi kampanya şartları neler acaba?
31 Temmuz 2017 tarihine kadar 4.5G uyumlu cihazı ve de SIM kartı olup 4.5G aboneliği olmayan aboneler, Samsun & Sakarya’da ikamet eden aboneler 4BUCAKG yazıp 4545'e ücretsiz SMS atarak hem 4.5G abonesi olabilir hem de 15 gün geçerli 4GB internet hediyesini kazanabilir. Kampanya başvuru SMS’inin atılmasından sonra 7 gün içinde internet yükelenecektir.

yeumyang

yeumyang

Moderator
31 Temmuz 2017 tarihine kadar 4.5G uyumlu cihazı ve de SIM kartı olup 4.5G aboneliği olmayan aboneler, Samsun & Sakarya’da ikamet eden aboneler 4BUCAKG yazıp 4545'e ücretsiz SMS atarak hem 4.5G abonesi olabilir hem de 15 gün geçerli 4GB internet hediyesini kazanabilir. Kampanya başvuru SMS’inin atılmasından sonra 7 gün içinde internet yükelenecektir.
Daha once gelmişti 5 GB hediye bir daha denedim ama bakalım gelecek mi ?
Geleceğini sanmıyorum herkese aynı sms geliyor ama 7 gün geçmesine rağmen yüklenmiyor

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
blastx

blastx

Üye
Müşteri hizmetleri böyle bir kampanya yok dedi

• Beğen
Tepkiler: Da®kness
KELGER

KELGER

Üye
ben her hafta gönderiyorum. 1 hafta içinde gelecek diyor gelmiyor. arada eski telefona taktım hattı hemen "4BUCUKG kampanyasina katilim sartlarini saglamadiginiz icin hediye internetiniz hattiniza yuklenememistir. mesajı geldi.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bi Denim Bende