vodafone smart ultra 6 acılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

bozkurtosmann

Üye
    Konu Sahibi
vodafone smart ultra 6 acılmıyor
telefon acılmıyor, recoverye girmiyor. bilgisayara baglıyorum ekranda şarj bildirimi yanıyor aygıt yöneticisinden bilinmeyen usb baglantısı cıkıyor 43 kodu hatası veriyor

gonyalı

gonyalı

Üye
konu yanlış yere açılmış
moderatörlerin dikkatine :megafon:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Şarj Olurken % Kaçlarda Peki?
Mesaj birleştirildi:

konu yanlış yere açılmış
moderatörlerin dikkatine :megafon:
Bu Tarz Durumlarda Yorum Yerine yada Yorum + Kendi Yorumunu Şikayet Edersen Daha Hızlı Dönüş Olur. Bak Şimdi Seni Şikayet Edicem Anında Görüntü. Bakarsın O Vesile ilede Banlanırsın :sirit:

• Kızdım
Tepkiler: gonyalı

bozkurtosmann

Üye
    Konu Sahibi
Şarj Olurken % Kaçlarda Peki?
Mesaj birleştirildi:

Bu Tarz Durumlarda Yorum Yerine yada Yorum + Kendi Yorumunu Şikayet Edersen Daha Hızlı Dönüş Olur. Bak Şimdi Seni Şikayet Edicem Anında Görüntü. Bakarsın O Vesile ilede Banlanırsın
Mesaj birleştirildi:

ekran gelmiyor sadece bildirrim şarj yanıyor ama telefonun şarj full muhtemelen

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Acaba Ekran Filan Mı Kırıldı Zarar Gördü Noldu. Düştümü Hiç?
Bence 30 40 Dk Şarjda Bırak Öyle Dene Tekrar yada 1 2 Saat.

Çünkü Bataryan Ölü İse Şarj Tutmuyorsa Hem Açılmaz Hemde Düşük Şarjda Yazılım Yemez Cihaz

bozkurtosmann

Üye
    Konu Sahibi
Acaba Ekran Filan Mı Kırıldı Zarar Gördü Noldu. Düştümü Hiç?
Bence 30 40 Dk Şarjda Bırak Öyle Dene Tekrar yada 1 2 Saat.

Çünkü Bataryan Ölü İse Şarj Tutmuyorsa Hem Açılmaz Hemde Düşük Şarjda Yazılım Yemez Cihaz
ekran sağlam cizik dahil yok batarya bilemiyorum

bozkurtosmann

Üye
    Konu Sahibi
Kaç Yıllık Cihaz Ne Zaman Oldu Bu Olay? Belki Soketler Gevşemiştir
cihaz 2 senedir duruyordu telefonu kırdım dün bakim dedim öyle ama yazılımsal çünkü telefon recovery deydi en son kullandıgımda orda sanırım yazılımlar silindi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
cihaz 2 senedir duruyordu telefonu kırdım dün bakim dedim öyle ama yazılımsal çünkü telefon recovery deydi en son kullandıgımda orda sanırım yazılımlar silindi
Rot vs İşi Varsa Olabilir. En Son Asuslarda Anakartı Yakmaya KAdar Gidiyordu İşler. Neyse İnşallah Yazılım Tarafından Çıkarda Çözersin :bilmm

Üst Alt