Vodafone Smart Mini Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

umutbabaaa

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Smart Mini Hakkında
Galaxy gio kullanıyorum.
Telefonumu hiç beğenmiyorum.
Donuyor, kasıyor , ısınıyor , oyun oynanmıyor.
8-12 ay arasında garantisi kutusu faturası mevcut.
200tl'ye satıp 320tl olan vodafone smart mini ' yi(telefon 0 alıcam vodafone satıyor 2 yıl garantili) almalımıyım ?

1:
512mb ram bulunmakta (gio'nun iki katı)
1ghz işlemci(gio'da 800)
3.5inch 320x480 ekran(gio'da 3.2 320x480)
Android 4.1 Jely Bean (gio'da 2.3.6)
2mp kamera var ama çok hızlı çekiyor (gio'da 3.2mp ama yavaş çekiyor)

2:
Vodafone Smart Mini
telefonuna Turkcell,Avea hattı takabilirmiyim ?

3:
Benim için menülerde kasmasın.
Bir kaç oyun açsın yeter.Bu gio'da yoktu.
Vodafone Smart Mini ' yi kullandım beğendim.
Sizin fikrinizi almak istedim.Ne düşünürsünüz ???

Metin137

Metin137

Üye
peki smarta gpu var mı en önemlisi bir kere oyun oynamak için en önemli parça gpu dur onun için iyi araştırman lazım gio da yanlış hatırlamıyorsam vardı ona göre iyi düşün

- - - Eklendi - - -

peki smarta gpu var mı en önemlisi bir kere oyun oynamak için en önemli parçalardan biri gpu dur onun için iyi araştırman lazım gio da yanlış hatırlamıyorsam vardı ona göre iyi düşün

- - - Eklendi - - -

az önce baktım ve gpusu yok bu çok önemli bir eksiklik

caglar b

caglar b

Üye
MediaTek MT6575 1 GHz CPU, PowerVR SGX531 GPU
var giodan sonra iyi gelecektir
bu arada gpu olmadan cihaz ekranı nasıl oluşturacak biri bana bunu açıklasın
:d:

Metin137

Metin137

Üye
MediaTek MT6575 1 GHz CPU, PowerVR SGX531 GPU
var giodan sonra iyi gelecektir
bu arada gpu olmadan cihaz ekranı nasıl oluşturacak biri bana bunu açıklasın
:d:

Powervr gpu ya sahip olduğunu kim söyledi ayrıca her telefonda gpu yoktur

- - - Eklendi - - -

inan bana eğer powervr gpuya sahip olsaydı o telefonun fiyatı 700e kadar çıkardı bu kadar ucuz olmasının nedeni ne zannediyorsun

caglar b

caglar b

Üye

bu telefon ingilterede satılan modeliyle aynıysa (reklamlar aynı diyor ) donanımı bu, gpu yani grafik işlemci eger ekran kullanılacaksa olmak zorundadır ister ayrı ister cpu ya entegre (android telefonlarda entegre) gpu suz telefon yoktur, gpu su oyun için yetersiz telefon vardır ve bir ekleme PowerVR SGX531 eski bir gpu o fiyata normal

Metin137

Metin137

Üye
ben katılmıyorum belki sen haklı olabilirsin ama gpusu olmayan bir sürü telefon gördüm

Metin137

Metin137

Üye
anlıyorum ama sencede biraz garip değil mı 1ghz işlemci 512mb ram 4gb hafıza ve bide gpusu var ve fiyatı ise 320tl biraz garibime geliyor

caglar b

caglar b

Üye
anlıyorum ama sencede biraz garip değil mı 1ghz işlemci 512mb ram 4gb hafıza ve bide gpusu var ve fiyatı ise 320tl biraz garibime geliyor

yurtdışında 150 tl bile etmiyor bu cihaz bence normal

Metin137

Metin137

Üye
bilmem ama eğer özellikleri buysa bende almayı düşünüyorum :)

umutbabaaa

Üye
    Konu Sahibi
Benim oyun oynamaktan kastım
Subway,Temple run,Temple run 2
Bir kaç program
Facebook,Chrome,İnternet,
Menülerde Kasmaması yeterli.

Kullandım vodafone ' de çok beğendim.
Kamerası 2MP Olması bir eksisi ama kamerası gerçekten çok iyi ve hızlıydı.
Android 4.1Jely Bean gerçekten yakışmıştı.

- - - Eklendi - - -

bilmem ama eğer özellikleri buysa bende almayı düşünüyorum :)

:D
Vodafone gidersen sattıklarını görürsün.
300-319TL Arasında bir fiyat vericekler.Büyük ihtimalle 320 diyecekler.
İlk peşin fiyat'a satmıyoruz diyebilirler.Vodafone ' yi arayıp sorunca peşin fiyata
satıldığını öğrenirler.

1:
Turkcell,Avea Hatları takılabiliyor mu ?

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

inan bana eğer powervr gpuya sahip olsaydı o telefonun fiyatı 700e kadar çıkardı bu kadar ucuz olmasının nedeni ne zannediyorsun

Cut the Rope(Tam ismi bumu bilmiyorum kurbağa besliyorsun) oyunu telefonda yüklüydü.
Oynadım kasma donma yapmadı.Gpu'su var.

MiRaBiLiS

Üye
BURADA ÇOK AYRINTILI BİR İNCELEME YAPMIŞLAR ARKADAŞLAR BENDE ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM VE GERÇEKTEN DE İKİ GÜNDÜR KAFA YORUYORUM BU İŞE.

GALAKSY ACE ALACAĞINIZA O KADAR PARA VERMEYİN MİNİYİ ALIN. GERÇEKTEN DE ACEDEN İYİ BİR TELEFON BAZI ARAKDAŞLAR SİTELERDE "ÇÖP" OLARAK NİTELENDİRMİŞLER ANCAK O KİŞİLER HERHALDE S3 S4 KULLANICILARI OLSA GEREK.
BİZ BURADA DÜŞÜK MALİYET İLE MAKSİMUM PERFORMANS SAĞLAYABİLECEĞİMİZ BİR ÜRÜN BULDUĞUMUZU SÖYLÜYORUZ
KAMERASI KÖTÜ DİYORLAR; FOTOĞRAF MAKİNESİ OLARAK KULLANMAK İSTEYEN S4 ZOOM ALIR ÖYLE DEĞİLMİ?

BU TELEFON AKILLI TELEFONA GEÇİŞ İÇİN ADI ÜSTÜNDE MİNİ TÜM ÖZELLİKLERİ MİNİMUM. 3,5 INC EKRAN GAYET YETERLİ GÖRÜNTÜ KALİTESİ DE GAYET GÜZEL DURUYOR.. TANITIMI İZLERSENİZ ARKADAŞLARIN DEĞERLENRİMELERİNDEN DE ANLARSINIZ..

youtube.com/watch?v=jAGw7cO_XVs

calmandsilent

Üye
beyler hortlatmak gibi olmasın smart mini kullanıyorum gpusu var ve baya saglam su an gta san andreas mobile oynuyorum gayet akıcı samsung gio yanından bile geçemez parasının kat kat ust performans veriyor

Ve ayrıca dead trigger,vice city,wild blood ,most wanted bu oyunların hepsını denedim ve kasmadan gayet stabil oynanıyor

andro26

andro26

Üye
beyler aynı telefonu kullanıyorum rootlu su an antutu cpu masterda gpu menusu var ve cıhazda gpu olmadığını soyluyor ayrıca bu telefonda ben nova 3 bıle oynadım kasmadan cunku dahılı depoamayı sd kart olarak secebılıyosun bu cogu cıhazda root gerektırıyo ama bu cıhazda kendı ozellıgı bu ozellık sayesınde hıc bır uygulamada kasma olmaz bu cihazda gta s.a. gta vice cıty nova 3 modern combat 4 oyunlarnı kasmadan oynuyorum ama sunu soylemelıyım kı ekran baya kotu