Vodafone Smart V860 Vodafone Smart mini (875) stock rom

Sponsorlu Bağlantılar

EneSinan

EneSinan

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Smart mini (875) stock rom
Selam arkadaşlar. telefonum smart mini. Telefon çok iyi ama bir kaç sorum olacak.
1. si telefonun orijinal (Stock) Romunu nerden bulabilirim. bu kesin şart. bulan olursa çok sevinirim.
2. si telefona cwm yüklemek istiyorum ama cwm flashlayacak aracı bulamadım. zip şeklinde değil img şeklinde. recovery manager filan denedim ama sorun verdi.
Yardım ederseniz sevinirimBIri bana yardım etsinGÜncel

andro26

andro26

Üye
ilk olarak bu telefonun stock romunu ben de bulamadım cwm ise bu telefona telefon üzerinden yuklenemıyor smart mınının sıtesındekı programı indir bılgısayara kur telefonu bağlayıp orada yazan yönergeye gore yükle cwmyı ayrıca bu teklefonda yazı fontunu degıstırme sakın tel hard brıck oluyo :blink:

ahmetensar67

ahmetensar67

Üye
kardeşim sende vodofone smart mini 875 in orjinal romu mevcut mu varsa bana yardım edebilirmisin ?
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
burdaki romu dene usta !!!!!!!

satteknik

Üye
stock rom arayan çok fakat bulabilen yok.alcatel ona touch 4011x ile aynı telefon ancak Türkçe rom bulmak mümkün değil gibi.on beş gündür arayıp duruyorum henüz bulabilmiş değilim.vodafone teleservice den başka çözüm yolu yok gibi.

EneSinan

EneSinan

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu sattim, sizde öyle yapın. Paranız varsa GM 4g alın kafaniz rahat olsun

speed xp

Üye
ilk olarak bu telefonun stock romunu ben de bulamadım cwm ise bu telefona telefon üzerinden yuklenemıyor smart mınının sıtesındekı programı indir bılgısayara kur telefonu bağlayıp orada yazan yönergeye gore yükle cwmyı ayrıca bu teklefonda yazı fontunu degıstırme sakın tel hard brıck oluyo :blink:

selamlar stock rom arıyorum telefon logoda takılıp kalıyor sürekli garantisi yeni bitti son birkaç aydır sürekli oluyor bu sıkıntı servisten aldıktan sonra elinde olan paylaşabilir mi romu?
vodafonun sitesinde telefonun program indirmeyle alakalı hicbir bölümünü bulamadım yardımcı olurmusun??

Son düzenleme:
EneSinan

EneSinan

Üye
    Konu Sahibi
O telefon hala kaldı mi. Donanım haberde Rusça stock var İngilizce yap sonra locale kur kullan

mobiluzman26

mobiluzman26

Üye
O telefon hala kaldı mi. Donanım haberde Rusça stock var İngilizce yap sonra locale kur kullan
kaldı tabi hocam
ben de note 4 aldım zaten ama şu an hala stock rom arayışı içindeyim

ahmetensar67

ahmetensar67

Üye
kaldı tabi hocam
ben de note 4 aldım zaten ama şu an hala stock rom arayışı içindeyim
Telefonu satalı çok oldu üzerinde 3 cihazı değiştim :) şimdi GM Öne 4g var :) o sorunu bir şekilde hallettim

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mobiluzman26

mobiluzman26

Üye
Nasil cozdunuz stock rom sorununu
Telefonu satalı çok oldu üzerinde 3 cihazı değiştim :) şimdi GM Öne 4g var :) o sorunu bir şekilde hallettim

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt