Faturasız / Faturalı Vodafone SIM kartım 4.5G uyumlu mu, nasıl anlarım?


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Vodafone kullanıyorsunuz ve SIM kartınız 4.5G uyumlu olup olmadığını mı merak ediyorsunuz? İşte bunun cevabını en kolay şekilde öğrenebilirsiniz. VODAFONE SIM kartınızın 4.5G uyumlu olup olmadığını sorgulamak için yapmanız gereken tek şey, SIM kartınızın üzerinde 3G yazıp yazmadığına bakmanız.

3G yazan ve 64KB, 128KB ile 512KB olan SIM kartlar, 4.5G ile uyumluluk sağlamaktadır.
 
teknognc

teknognc

Üye
Ya da Vodafone zaten 2009 dan beri 4.5g uyumlu sim kart dağıttıklarını söylediler. 2009 dan sonra aldıysanız uyumludur zaten
 
phasan

phasan

Üye
SIM kartımın ve telefonumun 4.5G uyumlu olup olmadıgını nasıl öğrenebilirim?
SOR 4.5G yazıp 4545’e göndererek burdan da ögrenebilirler benim hat ve telefon uyumlu vodafone
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt