Vodafone Live erişim noktası ayarı

Sponsorlu Bağlantılar

endcagri

endcagri

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Live erişim noktası ayarı
uzun bi süredir Vodafone Live erişim noktası ayarından yoksunum..dolayısıyla tarayıcıyla(opera vs.) giremiyorum vodafoone live sitesine..telefonumun kendi web menüsünden girebiliyorum ama opera kadar hızlı olmuyor yine de....telefonumun modeli 6300 nokia...

Vodafone Live erişim noktası ayarı artık neden göndermiyor..bilgisi olan var mı acaba ??

fatih54102

fatih54102

Üye
7048 e "EVET" yaz gönder 1 kaç dakkaya gelir ayarlar. :oke:

endcagri

endcagri

Üye
    Konu Sahibi
sadece EVET yazip gönderince noolcak yani....hangi ayarlar gelcek..bana biraz garip geldi kardeş

dj eşref

Üye
kardes telefonun ekranına şunu yaz *3636# yaz arama yap cıkan ekranda cıhaz ayarları alma secenegı var ordan alabılırsın sana 3 tane ayar gelecek VODAFONE LIVE/VODAFONE INTERNET/VODAFONE MMS/ bu ayarlar gelecek.......gelen mesajları acabılmen ıcın senden kod ısteyecek sende 1234 yapıp seceneklerden kaydedeceksın

endcagri

endcagri

Üye
    Konu Sahibi
kardes telefonun ekranına şunu yaz *3636# yaz arama yap cıkan ekranda cıhaz ayarları alma secenegı var ordan alabılırsın sana 3 tane ayar gelecek VODAFONE LIVE/VODAFONE INTERNET/VODAFONE MMS/ bu ayarlar gelecek.......gelen mesajları acabılmen ıcın senden kod ısteyecek sende 1234 yapıp seceneklerden kaydedeceksın

3636 olayını bende biliyorum,,ama orda vodafone live ayarlarını sadece web olarak yolluyolar erişim noktası göndermiyolar,,yazdığımı anlamadnız herhalde

dj eşref

Üye
kardes erısım noktasını sız kendınız belırtıyorsunuz dıyelım VODAFONE LIVE ayarı geldı mesaj olarak......mesajı acarken 1234 yapıp acıyorsunuz seceneklerden kaydet dıyorsunuz ekrana uyarı gelıyor varsayılan erısım noktası olarak kaydedılsın mı? Dıye sızde evet dıyeceksınız boylece erısım noktasını yapmıs oluyorsunuz..........bırde şu şekilde var MENU/INTERNET/SERVISLER/BURAYI ACAR ACMAZ IPTAL DIYECEKSIN/SECENEKLER/AYARLAR/ERISIM NOKTASI olan yere VODAFONE LIVE secın/ANA SAYFA olan yerede VARSAYILAN secıyorsunuz/SECENEKLERDEN CIKIS DIYECEKSIN/bu kadar......

endcagri

endcagri

Üye
    Konu Sahibi
bu dediğin şekilde internete telefonun kendi web iyle griyorm ama opera mini ile gremyrm

Üst Alt