Vodafone iPhone 7’yi ne zaman satışa sunacak?

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Vodafone ön sözleşmeli olarak iPhone 7 sipariş alımlarına ne zaman başlayacak ve satışa ne zaman sunacak merak ediliyor. Hatta en çok merak edilen konulardan birisi olarak ise karşımıza Vodafone sözleşmeli iPhone 7 ve sözleşmesiz iPhone 7 fiyatı olarak çıkıyor.

Ülkemizde iPhone 7’nin çıkışa sunulacağı tarih henüz Apple tarafından bile belirtilmemiş durumda. İlk partinin önümüzdeki hafta,ikinci partinin ise ondan sonraki hafta dağıtılması beklenilirken son partinin yani bizim ülkemizinde olduğunu tahmin ettiğim partinin önümüzdeki ay satışa çıkması bekleniliyor.

Vodafone tarafından iPhone 7 çıkış tarihi yani diğer bir deyişle satış tarihi hakkında henüz bir açıklama yapılmış değil. Ancak iPhone 7 Vodafone fiyatı ve iPhone 7 Vodafone satış tarihi belli olur olmaz sizi bilgilendireceğim.

Sizinde iPhone 7’yi Vodafone’in satış tarihi hakkında bilgileriniz olursa bizi bilgilendirmeyi unutmayın.
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Oparatörden Alanlara İyi Geçiriyorlar Tavsiye Etmiyorum 1 Milyarlık Cihaz 2 Milyar Oluyor.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt