vodafone internet kampanyası 1 ay daha uzatılmış

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mutlucosar

mutlucosar

Üye
    Konu Sahibi
vodafone internet kampanyası 1 ay daha uzatılmış
ocak ayı boyunca vodafone internet bedavaydı ve kampanya sona erdi diye biliyordum.dün telefonuma gelen mesaj '' süper hızlı internet'i bir ay daha ücretsiz kullanmanız için hakkınız şubat ayı sonuna kadar uzatılmıştır.vodafone'la herkese,her yerde süper internet! '' ee ne diyeyim teşekkürler vodafone :oke:

ilo53

ilo53

Üye
Vodafonenın sitesinde yazıyormu=?

vasor

Üye
bu mesaj banada geldi

mutlucosar

mutlucosar

Üye
    Konu Sahibi
valla sitede yazıp yazmadığını bilmiyorum ama denedim internete girdim ve bugün online işlemlere girdiğimde ücret 0 tl yazıyordu...

ilo53

ilo53

Üye
sİtede yazmıyor.inşanlah bedavadir.

konyarapp

Üye
deneyen var mı arkadaşlar ?Bedava mı ?

omerynd

omerynd

Üye
Ben cepnet üyesiydim ve bedava interneti kullanamadım. Dün mesaj geldi kullanamadığıniz için cepnet ücretini geri ödüyoruz diye 7.99 hesabıma yüklediler. Aferin sana Vodafone :)

lgkg300

lgkg300

Üye
Helal olsun vodafone işte müşteri hizmeti böyle olur. Acaba Turkcell ve Avea Vodafone nin bu kampanyası karşısında ne düşünüyorlar :D

emo_13

Üye
vodafone gercekten cok ıyı daha o nceden turkcelle ınternete gırıyordum su gıbı kontor gıdıyordu sımdı ıse bedava :oke:

ilo53

ilo53

Üye
Ben müsteri hizmetlerini aradım ocak ayında bedava subat ayinda bedava degil filan dedi.İnternete girerseniz tl niz gider.

paradox07

paradox07

Üye
bana böyle bi mesaj gelmedi :(

matcan22

Üye
ya bedava internete cok alısmıstım. dilerim bedava olur ama subat sonuda nerdeyse geldı yanı her kampanyayıda bukadar gec duyurmalarıda tebrik edilir yanı. ah vodafoone ahhh :D :hmmm bu arada faturalı hattıma mesaj gelirken faturasıza gelmedi |-)

Εthnic

Εthnic

Üye
Ben cepnet üyesiydim ve bedava interneti kullanamadım. Dün mesaj geldi kullanamadığıniz için cepnet ücretini geri ödüyoruz diye 7.99 hesabıma yüklediler. Aferin sana Vodafone :)

bir gün herkes vodafonlu olacak

emrah_5353

emrah_5353

Üye
Bende kullanıyorum bedava sınırsız net..üstelik 3g hızı hiç bitmiyor..önceden 100mb sinir vardı şimdi o da yok...sıkıntım şu ki pc'ye bağlayamadm..herşey tamam bağlandı diyo pc..460kb falan..nete tıklıym girmiyor sitelere..bilen varsa yardımcı olsun

lgkg300

lgkg300

Üye
Şu konuyu bir açıklık getirelim. Arkadaşlar ocak ayında Vodafone nin supernetini kullanan aboneler şubat ayında yararlanamıyorlar. Bu kampanya supernet e ilk defa katılacaklar içindir.

gomla

Üye
aynen öyle ocakta kullananlar şubat için yararlanamıyorlar :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt