Faturasız Vodafone gani tarifeleri (yeni)

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Vodafone gani tarifeleri (yeni)
GB derdi olmadan Gani Gani internetin keyfini çıkarın GANİ DK’larla ister internete gir, ister konuş
Gani m 750 gani dk 100 sms 20 TL
Gani l 1500 gani dk 100 sms 25 TL
Gani xl 3000 gani dk 100 sms 35 tl
Gani dk larin istediğiniz kadarını konuşmada istediğiniz kadarını internette kullanabilirsiniz 6 Ekim itibari ile numara taşıma veya yeni hat alarak geçebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: yakup6203

esilay

Üye
Nasıl geçeriz bu kampanyaya

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Paylaşım için teşekkürler.

erhancam

Üye
Arkadaşlar vodafone bayisiyim,
1 dk da 100 kb a kadar kullanım kotanızdan düşmez
Yani bildirim almak için sürekli açık kalması kota yemiyor
Ayrıca YouTube da bir film izliyorsunuz diyelim videonun yüklendiği süre kadar kota düşer
Bir gazete sayfasını açtınız 20 dk okudunuz diyelim sadece sayfanın yüklendiği sn kota düşer
Sadece yeni hat alan ve geçiş yapanlar faydalanabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

esilay

Üye
Nasıl yani iyi kampanyamı bende 28tl 4gb internet 1000 dk sms 1000 bundan iyimi

Son düzenleme:

erhancam

Üye
Evet daha fazla internet anlamına geliyor hesap ortada

bilisimler

bilisimler

Üye
Güzel paket fakat kaç mb dan kaç dakika gider ? :hmmm

esilay

Üye
Nerden geçeriz müşteri hizmetlerle mi yoksa bayii den mi geçilecek

blastx

blastx

Üye
Su musteri hizmetleri Vodafone da o kadar bos ki adama internet kullanim hakki ne kadar diyorum ay ici 30 gb max diyor 1 dk esittir kac mb diyorum dk esittir 70 kurus diyor diyorum pakette kurus hesabi yok bekletiyor bekletiyor 1 dk/1mb diyor @:

bilisimler

bilisimler

Üye
1 Dakikaya 1 mb gidiyor ise pek tatmin etmez bu tarife.

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Su musteri hizmetleri Vodafone da o kadar bos ki adama internet kullanim hakki ne kadar diyorum ay ici 30 gb max diyor 1 dk esittir kac mb diyorum dk esittir 70 kurus diyor diyorum pakette kurus hesabi yok bekletiyor bekletiyor 1 dk/1mb diyor @:
Az önce aradım m temsilcisini ne dese beğenirsiniz dedi ki gani tarifeleri faturalilar için geçerli dedim bilgi verin kaç dk kaç mb dedi biz goremiyoruz bayiden bilgi alın bunları sokaktan bulup müşteri hizmetleri personeli yapıyorlar heralde bu tarifeler faturasizlar için geçerli daha adam bunu bilmiyor

• Beğen
Tepkiler: mahmutdenir
blastx

blastx

Üye
1 Dakikaya 1 mb gidiyor ise pek tatmin etmez bu tarife.
Birsey bildikleri bile yok ben gitsem daha iyi yaparim da iste ne deyim ilgilenme yok salliyorlar resmen
Az önce aradım m temsilcisini ne dese beğenirsiniz dedi ki gani tarifeleri faturalilar için geçerli dedim bilgi verin kaç dk kaç mb dedi biz goremiyoruz bayiden bilgi alın bunları sokaktan bulup müşteri hizmetleri personeli yapıyorlar heralde bu tarifeler faturasizlar için geçerli daha adam bunu bilmiyor
Trajikomik bi durum

erhancam

Üye
1 dk eşittir internet hızınızla indirebileceğiniz max mb

esilay

Üye
XL tarifesine geçiş yaptık bakalım nasıl olacak

Da®kness

Da®kness

Üye
Gani tarifelerin adı ama içeriğinden hiçbişey anlamadım. Sadeleştirip anlatabilecek var mı?

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
XL tarifesine geçiş yaptık bakalım nasıl olacak
Size zahmet tarifeye geçince kaç dk kaç mb a denk geliyor yazarsanız m temsilcisi hicbirsey bilmiyor internet sitesinde bilgi yok mesala 750 dk kaç gb 1500 dk kaç gb yapıyor

meyrock

meyrock

Üye
Arkadaşlar şöyle anlatsam size kesinlikle anlayacaksınız...
diyelim ki Gani XL aldınız.
yani 3000 dk . 3000 dakika da 50 saat eder.
Farzedinki internet Cafede 50 saatlik masa açmışsınız. Cafe sahibine 50 saat kaç mb eder demek nasıl anlamsız ise; bu pakete de bu soruyu sormak aynı derecededir. kafede açılan 50 saatlik masada istediğin kadar mb kullanabilirsin. Tabii ki İnternet hızına bağlı olarak.
ayrıca 1 dakika da 100kb harcamadıkca dakikanız eksilmez. Yani 50 saatlik açılan masa o an beklemeye alınmış olur desek aynı anlama gelir...
İnternet hızımız iyi oldukca dakikalarımız boşa gitmez. Yalnız 30 gün içinde maximum 30gb kullanabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: teknognc

Üst Alt