vodafone facebook twitır paketi

 • 1 Ekim 2012
 • 3926 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. vodafonedan daha önceden facebook paketi aldığımda böyle bişeyle karşılaşmadım. ama bugün yeni tl yükledim ve facebook için abone mesajı attım. bana şu şu tarie kadar facebook paketinizi kullanabilirsiniz diye mesaj geldi. kendi sitesindede m.facebook.comdan girin diyor. ordanda giriyorum baya bi girdim ne bileyim tl gideceğini bi kapatım -6 tl. paraya acımıyorum gittim yine tl yükledim 10 lira şimdi 4 lira var tekrar gitmesini istemiyorum ne yapmam gerekiyor. müşteri hizmetleri diyeceksiniz. millet müşteri hizmetlerini aramış bişey bişey demişler sonuç olarak ellerine bişey geçmemiş. ben tl mi geri versinler demiyorum. ama bundan sonra tl gitsin istemiyorummmm yardım edin lütfennn
   


  Yazan: betülmmm
 2. facebook sayfanız https:// şeklinde açılıyorsa ekstra ücret yansır. Ayrıca telefonunuzun direk olarak kendi tarayıcısı ile bağlanmalısınız.
   
 3. kendi tarayıcısıyla bağlanıyorum ve de https değil http olarak açılıyor
   
 4. bende de öyle oluyordu, hatta ücretsiz dedikleri cep self servis olayı yüzünden bile tl gitti. çok düzensiz iş yapıyorlar yine. ve hatta şimdi tl yok, paket olduğu halde facebook ve twittera bile girmiyor bazen.
   
 5. Arkadaşın söylediği gibi bu pakette bu tür sorunlar çok fazla oluyor. Size tavsiyem 3TL ye FT paketi yerine *4.5TL ye 100MB almanızdır.

  *Fiyat FreeZone tarifeleri için geçerlidir.
   
 6. aynı sorunu bugün bende yaşadım ve 3. Kez aradım baya kızdım ve giden 7 tl mi geri gönderdiler bence sizde arayıp giden tl lerinizi isteyin
   
 7.  
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/01/2019 - 02:39