Vodafone Dört Dörtlük Yaz Kampanyası-HER YÖNE DAKİKA+SMS+MMS+İNTERNET

Sponsorlu Bağlantılar

sarıoklar

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Dört Dörtlük Yaz Kampanyası-HER YÖNE DAKİKA+SMS+MMS+İNTERNET
"Vodafone'dan Dört Dörtlük Yaz Kampanyası"

Vodafone’lular Haziran ve Temmuz aylarında yükleme yaptıkça Dört Dörtlük Yaz Kampanyası ile her yöne dakika, SMS, MMS ve internet kazanıyor.

Kampanyadan faydalanmak için HEDIYE yazıp 5661‘a ücretsiz kısa mesaj göndererek kampanyaya katılıp ardından yüklemenizi yapmanız gerekmektedir.

30 ve 50 TL arası yüklemelerde; her yöne 100 dakika, her yöne 100 SMS, her yöne 100 MMS ve 100 MB internet
ve
50 ve üzeri yüklemelerde; her yöne 200 dakika, her yöne 200 SMS, her yöne 200 MMS ve 200 MB internet hediye.

• Beğen
Tepkiler: moskova177, Mr-Trojan, Emin17 ve 1 kişi daha

reoksit

reoksit

Üye
teşekkürler dostum

ilo53

ilo53

Üye
Hayatta 30tl yüklemem

izmirligenc

izmirligenc

Üye
yurt ici yonune gecerli buda

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Ama vodafone internet olayını sevdim 8 Tl sınırsız net verdiler .inşallah pişman etmez beni Vodafone.gerçi dün gece telefondan msn e girip çıktım bir daha bağlanmaz internete de girmez oldu.Ayarları tekrar silip yukledım oyle oldu ancak.İnşallah bir oyun çekmez vodafone

OğuzcanAbi

Üye
saol

sabuncuzade

Üye
yaz kampanyası dediği sadece bir gün mü geçerli biliyor musunuz

sarıoklar

Üye
    Konu Sahibi
1 aylık

Bakiyenizi öğrenmek için *5566# tuşlayıp arama tuşuna basarak öğrenebilirsiniz.

ilo53

ilo53

Üye
1gunluk mu bu kamapanya yoksa 30 gun boyunca kullanmaklık mı?? yukleyen arkadaslar yazabılır mı ?

--------------- Ekleme ---------------

Esaslar

• Dört Dörtlük Yaz Kampanyası aktif(hat kısıtlı veya dondurulmus olmayan) Vodafone faturasız hat sahibi aboneler için 07.06.2010 ile 31.07.2010 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyaya aktif Vodafone faturasız hat aboneleri katılabilir.
  • Kampanyadan yararlanmak için kayıt yapılması gerekmektedir.
  • Kayıt yaptırmak için HEDIYE yazıp 5661 servis numarasına kısa mesaj göndermek gerekmektedir.
  • Kampanyaya kayıt yaptırdıktan sonra aboneler bir kerede 30 ve üstü TL yükleme yaptıklarında yükledikleri TLden hak ettikleri kullanım hakkı üzerine ek olarak belirtilmiş olan hediyeleri kazanacaklardır.
  • Hediye kullanım süreleri para olarak talep edilemez.
  • Hediye dakikalar, hediye kısa mesaj ve görüntülü mesaj her yöne kullanılabilecektir.
  • Özel servis numaraları, içerik servisleri ve yurtdışı arama gibi kullanımları hediye TL kullanım kapsamında olmayıp aboneler normal ücretleri ödemeye devam edecektir.
  • Kazanılan promosyon konferans görüşme amaçlı kullanılamaz.
  • Abonenin kazandığı hediye bakiye üçüncü şahıslara transfer edilemez.
  • Kazanılan hediye bakiyeler yüklendiklerine dair bilgi mesajının Vodafone tarafından gönderilmesinden itibaren 30 gün süre ile kullanılabilmektedir.
  • Hediye bakiyelerin eklenmesi için kayıt yaptırdıktan sonra bir kere de 30 ve üzeri TL yükleme yapmak yeterlidir.
  • Kazanılan hediye bakiyelerin ücretlendirilme periyodu 60 saniyedir.
  • Abone kendi tarife paketinde sunulan ücretsiz promosyonlardan kampanya ile eş zamanlı yararlanamaz, kullanım önceliği kampanya promosyonundur.
  • Abone yükleme yapıp hediye kazandıktan sonra 30 gün içinde tekrar yükleme yapması durumunda tekrar hediye kazanamaz.
  • Numara değişikliği, devir ve faturasız/faturalı geçişlerinde kazanılan hediye bakiyeler geçerli değildir.
  • Başlangıç paketindeki TL ler kampanya kapsamında degildir.

kdr007

Üye
ben numara taşıyp vodafone geçtim şimdi aylık 100 dk geliyor bunuda yaparsam gelirmi?cep üzgür tarifem her yöne 180 dk gelmesi lazım nerden öğrenecem sitede baktım gösterim yok diyor nasıl iş la bu:)

sersery22

Üye
katildim ama kampanya uyeligim gorunmuomus onay mesajindan sonra yukledim 30u nasi sacma is bu?

kreator88

Üye
kampanyada sorun var abone olmayın suanda yuklenemıyor

epson81

epson81

Üye
keşke bu kampanya hiç bitmesse

Fever_4ever

Fever_4ever

Üye
100 mb netini 3g olarak kullanabilirmiyiz acaba ?

beluga48

beluga48

Üye
ben imkanınız varsa yükleyin cepözgüre geçin derim.haika bi tarife zaten.bide yaz kampanyası eklendi üstüne.dahada güzel oldu.100 mms 100 sms 100 dk 100mb internet.

--------------- Ekleme ---------------

100 mb lik internet kullanımı sunuyo ister 3g li bi cihazda kullan ister başka bi cihazda kullan.farkeden bişey yok.sadece 3g de transfer daha hızlı

teknikerozcan

teknikerozcan

Üye
cok tşkler bilgilendirmen için

kankixx

Üye
bravo be 30 tl ile uğrasmıyosun direk 50 tl helal olsun

Üst Alt