Vodafone den 1 gb hediye geldi

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Vodafone den 1 gb hediye geldi
Yedek olarak kullandığım Vodafone hattima 1 gb yüklenmiş aylık yükleme falan yapmadım size özel kampanya adı altında mesaj falan gelmedi şaşırdım neyin nesi diye başka Vodafone kullanan lara herhangi bir hediye geldi mi

• Beğen
Tepkiler: ibrother

ibrother

ibrother

Üye
Benim yedeğe 6ayda 1 yüklerim bazen 2gb hatta bazen 3000dk heryöne geldi sıkılana kadar konuşurdum ;) genelde 1 gb verir perşembe yüklesen daha çok veriyor

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bana gelmedi :hmmm

ibrother

ibrother

Üye
4g yi aktif et belki gelir.:pro:

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
İşin ilginç tarafı nereden geldi yükleme yapmadim sms te gelmedi yanımda uygulamasından bakıyorum sadece size özel kampanya yazıyor durduk yere hediye vermez heralde

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
İşin ilginç tarafı nereden geldi yükleme yapmadim sms te gelmedi yanımda uygulamasından bakıyorum sadece size özel kampanya yazıyor durduk yere hediye vermez heralde
Vodefondayken bana da arada atardı öyle. Müşteri hizmetlerini arayıp çok bağırıp çağırıyordum ertesi gün hemen bedava internet atıyorlardı :D :D :D Şu anda turkcelldeyim ve çok memnunum. Vodefonda neler çektiğimi bir Allah biliyor.

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Bende turkcell kullanıyorum Vodafone yedek olarak duruyor Vodafone sistem sorunları çok

Üst Alt