Vodafone Cepnet Hız çok mu yavaşlıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burzonbic

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Cepnet Hız çok mu yavaşlıyor
Selam arkadaşlar ave dayım 1 gb + 200 dk her yöne 20 tl veriyorum

bu vodafone ın cepneti 250 mb geçince aşınca 96 kb düşüyormuş çok mu yavaş oluyor bilginiz var mı?

phasan

phasan

Üye
Soyle soyleyim 1 mb dosyayi 1.30 dk indiriyor

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Indirme hızı ortalama 13 ile 18 kbps arasında. Pc ye internet bağlantısı kurarsan yaklaşık 512 kbps adsl hızına denk geliyor. Eskiden o hıza aylık 60 tl verdiğimizi göz önüne alırsak ihtiyaç karşılayacak bir bağlantı hızı olduğunu söyleyebiliriz.

phasan

phasan

Üye
Indirme hızı ortalama 13 ile 18 kbps arasında. Pc ye internet bağlantısı kurarsan yaklaşık 512 kbps adsl hızına denk geliyor. Eskiden o hıza aylık 60 tl verdiğimizi göz önüne alırsak ihtiyaç karşılayacak bir bağlantı hızı olduğunu söyleyebiliriz.

Cok dogru

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
bu aralar yavaşladı sanki banada myle geliyor

• Beğen
Tepkiler: ozzo01

burzonbic

Üye
    Konu Sahibi
96 kb de cok mu yavas yani normal mi adil kullanımı gectkten sonra yavaslıyormusya cok mu yavas girilebiliyor mu radyo falan dinleyebilirmiyim

ali.44

ali.44

Üye
96 kb de cok mu yavas yani normal mi adil kullanımı gectkten sonra yavaslıyormusya cok mu yavas girilebiliyor mu radyo falan dinleyebilirmiyim

cepten youtube proğramı ile video izleyebilirsin nete cepten opera mini ile resim kalitesini düşürerek rahat girebilirsin radyoda sorun çıkaracağıni sanmam çünkü yüzde doksanı 96 kpss nin altında rahat dinleyebilirsin ama pcde kullanmak zor ağır kalıyor bende şu an aveanin 20 liralık tarifesini kullanıyorum bence aveanin interneti daha hızlı

burzonbic

Üye
    Konu Sahibi
cepten youtube proğramı ile video izleyebilirsin nete cepten opera mini ile resim kalitesini düşürerek rahat girebilirsin radyoda sorun çıkaracağıni sanmam çünkü yüzde doksanı 96 kpss nin altında rahat dinleyebilirsin ama pcde kullanmak zor ağır kalıyor bende şu an aveanin 20 liralık tarifesini kullanıyorum bence aveanin interneti daha hızlı

Zaten hocam tel icin lazim face twitter gibi siteleree sorun olmaz umarin bide operada bisimi varmia hizlaniyormua heralde

blastx

blastx

Üye
bir eski cepnet uyesi olarak büyük boyutlu dosya pek indirmiyorum mp3 indireceksem tubidy mobil i kullanıyorum nettede sitelerde rahat geziyor maillere bakabiliyorum e 10 liraya daha ne olsun teşekkürler vodafone :)

ali.44

ali.44

Üye
Zaten hocam tel icin lazim face twitter gibi siteleree sorun olmaz umarin bide operada bisimi varmia hizlaniyormua heralde

facede falan sorun yok rahat giriyor operada resim kalitesini düşürebiliyorsun nette gezmeye bire bir

zaza

zaza

Üye
Cok yavas hele edge kanserlik.

stormy20

Üye
yani o hızla kesintisiz radyo dinleyebilirsin istediğin mp3ü 2.5 3 dakika içinde indirebilirsin

zaza

zaza

Üye
Zaten video izlenebilse kimse yavas demezdi :)

coolasker54

coolasker54

Üye
Söyle söyliyeyim 96 kbts diyorlar ama 130 larda bağlanıyorum ben. nette dolaşmak için gayet iyi. video felan izlemiyorum şahsen ben. online oyun bile oynayabiliyorum.(ava online;tabi biraz ping oluyor). ama söyle söylim eve 60 lira verip net almaktansa 10 lira verip vodafone kullanıyorum(vınn var tabi)

Mcsilifke

Kapalı Hesap
Evinde wifisi olana onermem.

murat.122a

murat.122a

Üye
opera mini ile youtube den video izlersin.yaygara tv den istediğin diziyi,filmleri izlersin .5800 la oluyor

- - - Eklendi - - -

cepneti olan yaygara tv den istedigin videoyu izle bit hızını 60kbps düsürüyor opera mini donmadan izleniyor .kurtlar vadisi,1-97 bölümleri.KVP Tümbölümleri yaygara tv de

turaniaCCC

turaniaCCC

Üye
cepneti bilmem ama hepinizin klavyesinde yazma sorunu var galiba. :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt