Vodafone Bizim Evde çekmiyor!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

cesurafyonlu

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Bizim Evde çekmiyor!!!!
Denize falan gidio o selim çekio die afyonun merkezinde fatihte vodafone çekmiyor:))

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
:d: Bizim evde çekiyo :D

hür35

Üye
evet işte sorun orda evde çekiyor komşuya gidiyorsun çekmiyor yada tersi :off:

lgkg300

lgkg300

Üye
Trabzon uzungöl'ün bazı yerlerinde çekmiyor haberiniz olsun :) parayı geri almak isteyenler buraya gelebilir...

target4u

Üye
Orijinalden alıntı: target4u
son durum : 28 OCAK 2011 tarihi itibariyle vodofone problemimizi giderebilmistir.
birde eski kullancıların tarifelerine ah vefa tarzı biseyler yapsada, kimse saga sola kacıp memnun kalmasa ;) ;)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

gelelim yasananlaraaa ,

ben Istanbul Avcılarda oturuyorum, kendi israrımla 2007 senesınde aıleme ait tum hatlarımı kapatıp, yeni vodafone

hatlarına gecırdım, su anda adıma kayıtlı aktıf kullanmakta oldugumuz, 5 hattımız var,

fakat vodafone nun Avcılar bolgesinde yaklasık 1,5 yıldır bitmek bilmeyen bi sorunu var,

defalarca cagrı merkezını arayıp telefona bakanlara biseyler ogretırcesıne derdımızı anlatmaya calıstıgımamı

yanayım,

zaman ayırıp yoksa defalarca cagrı merkezı attıgım maılleremi,

hep sms gonderıyorlar ılgılenıyoruz, en kısa surede

sıze donecez dıye,

telefon salonda masanın ustunde sabit durdugunda bile, sureklı baz ıstasyonu degıstırıyor, eskı yıllarda hucresel

bilgi ekranında AVCILAR-MERKEZ yazardı, rahatcana konusurduk, simdi surekli degisiyor, TOPLUKONUT-2 yazıyor

bazen, dusunun kucuk cekmece golunun ta opur ucunda HALKALI dakı TOPLUKONUT baz ıstasyonuna kayıtlanıyor

telefonlarımız, ve cekıs gucu, max - mın arasında oynuyor,

aranıldıgında ses reklamlardakı aklı-celim le denızın ortasında konusuyormus gıbı gıdıp gelıyor,

" Çekim Kalitemiz Yayın Tarihi : 05.10.2010
Kreatif Ajans : Team Red
Medya Ajansı : Mediacom
Süre : 60 sn. "

----------------------------------------------------------------------------------------

artık salonun bı kosesınde cam kenarında telefonla konusmak ıcın kullandıgımız bı koltugumuz var,

gorusmek ısteyen o koltuga oturup konusabılıyor sadece,

bunca zaman bekledım, sımdı bakıyorum kı, nette sırket hatlarıyla evde konusamayanlar bıle varmıs, !.....

-

"VODAFONE Evimde Telefonum Çekmiyor! 26 temmuz akşam 21 00 itibari ile evimde cok rahat kullandığım vodafone hattım bir anda acil çagrı yazısına burundu. Sokaga cıkınca anca cekiyor. Baska telefonlarda hatta sıfır telefon aldım sorun aynı. Sinyal gucu yok. Benim hatım kurumsal oldugu için her an aranabiliyorum ama evde kullanamıyorum. Avcılar gumuspala mah.turkmen sokakta oturuyorum. 542 4696***. Acaba baz istasyonumu arızalandı ilgilenilmesini istiyorum"

-

"Bekir Özülkü yazdı
VODAFONE İstanbul’un Göbeğinde Vodafone’da Şebeke Yok! İstanbul Avcılar’da bulunan ve bir markanın servis hizmeti verdiğim işyerimde ,kendimin ve personelimin kullanmakta olduğu Vodafone hattı sınıfta kalmıştır. Yaklaşık 3 yıl önce sorduğumda, iyileştirme çalışmaları yapılıyordu ve hala devam ediyor ki hiçbir gelişme yok.

Üstelik T******’in bu sorunu kısa sürede çözüp olduğu bir yer E-5 e 150 m mesafede merkezde olmamıza rağmen Vodafone reklamlarındaki selim beyin öyle garip yerlere gitmesine gerek yok işyerimize gelmeleri yeterli bende bir gün cep telefonumla sokaklara çıkmadan işyerimde görüşebilmeyi sabırsızlıkla bekliyorum tabi ki Vodafone’nun yıllardır süren iyileştirme çalışmaları bir gün gerçek olur da biterse...@ "

---------------------------------------------------------------------------

Malasef ki bu kronık sorun Avcılar genelınde yasanıyormus,

dun bı karar verdım, artık hatlarımızı tek tek tasıyorum,

dun bı tanesini tasıdım bilee,

yazık ki turkiyede gsm sektorunde 2. sıradaki bi firmada bile

babamın yıllar once 1960 yıllarda alarkoda calısırken

aileden varlık eski bi istanbul hanım efendisinin kendisine kullandıgı beynimize yer etmis nacizane tabiriyle

"okumus Temiz aile cocugu muhendiz"

kalmamıs artık ulkemizde,

Sevgiyle kalın , hos ca kalın

yasininyeri

yasininyeri

Üye
Vadofone Yurt dışında kullandığı 4g destekli baz sinyal vericirini Türkiyeye Kurmak istiyor ve bu aşamalar bitmek üzere o cihazların montajı tamamlandığın cekmeme gibi birşey oradan kalkacak bu konuda vadofone yetkilileri japon bilim adamlarından yardım almaktadır ....

target4u

Üye
Orijinalden alıntı: target4u
son durum : 28 OCAK 2011 tarihi itibariyle vodofone problemimizi giderebilmistir.
birde eski kullancıların tarifelerine ah vefa tarzı biseyler yapsada, kimse saga sola kacıp memnun kalmasa ;) ;)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
istanbul avcılar

Üst Alt