Vodafone Aylık Cepnet Yükleme Kartı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Da®kness

Da®kness

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Aylık Cepnet Yükleme Kartı

Bu yükleme kartı yeni birşey mi yoksa normal cepnet paketiyle beraber kaldırılacakmı? Aşağıda yazdığı üzere ''HERKES SÜPER İNTERNETİN KEYFİNİ ÇIKARMAYA DEVAM ETSİN DİYE'' ibaresi var...

İlgili sayfanın linki;

Vodafone sanki beni duymuş. Sayfayı güncellemiş bu notu yazmış; Aylık Cepnet Paketi 01.11.2011 tarihi itibariyle yeni abone alımına kapanmıştır. Aylık cepnet paketi için çıkarılmış Cepnet Yükleme Kartları kullanımdan kaldırılmıştır. Aylık CepNet tarifemiz yerini 10 MB'dan 8 GB'a kadar her türlü İHTİYACA GÖRE YENİ MOBİL İNTERNET PAKETLERİMİZE bıraktı. Yeni paketlerimiz ile, mobil internet keyfini hız sınırı olmadan çıkarabilirsiniz.

İnternet her zaman ulaşılabilir olsun , herkes süper internetin keyfini çıkarmaya devam etsin diye Vodafone'dan bir ilk : Aylık Cepnet Yükleme Kartı!

Vodafone'un hem faturalı hem faturasız hatlar için sunduğu Aylık Cepnet Paketi artık Cepnet servisleri kitapçığı ile birlikte tüm Vodafone merkezlerinde sizi bekliyor. Aylık cepnetinizle özgürce internete girerken, kota derdiniz olmadan servislerden yararlanabilir ve cepten internet keyfini yaşayabilirsiniz.

Ayda sadece 7,99 TL'ye Vodafone ile internet deneyimini cebinizde yaşayın, internetten uzak kalmayın!

KULLANIM;

Mesaj Yolu ile İnternet Kartını Aktif Etme: Kart üzerindeki yaldızlı bölge kazınır. Cep telefonunun mesaj bölümüne YUKLE yazıp, boşluk bırakıp, kontrol numarasını girip, boşluk bırakıp şifre girilir. Mesaj 7500' gönderilir.

İnternet paketi aktif olduğunda SMS ile bilgilendirme alınır. Onay SMS'inin ardından internet kullanımına başlanabilir.

ESASLAR;

Süper internet kartı ile Aylık Cepnet paketini satın almış olmaktasınız.
SMS gönderimi ile Cepnet paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.
İptal edilmediği sürece Cepnet paketiniz her ay yinelenecektir.
Şifre ile ilgili sorunlar için Vodafone Hatlarınızdan 542'yi ;diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 4440542 Vodafone Müşteri Hizmetleri aranmalıdır.
İnternet uyumlu cep telefonları ile kullanılabilmektedir.
Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
Aylık cepnet paketinde 100 MB adil kullanım kotasına eriştikten sonra bağlantı hızı 96 kpbs olacaktır.
Aylık cepnet paketi sadece yurtiçi kullanımlarda geçerlidir.
Yurtdışında kullanılan internet, GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
Kartın kaybolması ya da çalınması durumunda kullanılmasından Vodafone sorumlu değildir.

tamerarslan

tamerarslan

Üye
hacı sınırsız devam etsinde varsın kartlada yükleriz :)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
:alkis

ak42

ak42

Üye
taktik değiştirmiş vodafon cepnet iptal olursa zaten hat değişirim benim gibi düşünen bi çok kişi vardır

lord1902

Üye
Cep merkezne gdip sorun. Cepnet kartı war mı dye. Yok dyolar

RonaS

RonaS

Üye
Tamamiyle bitmiş hatta kendi vodafone bayisi bile bana o ne ya diyo adamların haberi bile yok.

mstf_l

mstf_l

Üye
Tamamiyle bitmiş hatta kendi vodafone bayisi bile bana o ne ya diyo adamların haberi bile yok.

Onların hicbir zaman haberi olmamıstır ki cepnet ten simdi mi bilcekler vodafone bayisi olduklarına bakma cogu seyi bilmezler

• Beğen
Tepkiler: skader
lgkg300

lgkg300

Üye
Bu cepnet kartı olayı çıkalı aylar oldu. Bu kartı hiç bir yerde bulamazsınız çünkü kaldırdılar. Ilk haftalar piyasaya çıktı fakat sadece büyük vodafone shop larda vardı. Şimdi tamamen kaldırıldı.

RonaS

RonaS

Üye
O Zaman Sitelerindende Kaldırsınlar be Birader ne insanlar bi bilinmeyen içinde dolaştırıp duruyorlar.Kendisi kazanıyodu saçma sapan hızına rağmen.Kendi Bilir Walla bu yüzden abone kaybı yaşayacağı kesin

lgkg300

lgkg300

Üye
Iki gün önce bayramda kazandığım TL LERI öğrenmek için google yazdım vodafone sitesinde 2009 kurban bayramı kampanyası ile alakalı sayfa karşıma çıktı :)
Link burada:

----------Eklendi @ 07:59:37 ---------- Yazıldı @ 07:58:00 ----------

demek istediğim vodafone eskimiş kampanyaları silMIyor arsivliyor. Bilgi kirliliği tabi... cepnet kart da bu şekilde yanılgı yapıyor

deweli

Üye
ben internet için geçtim vodafone eğer kota derdi gelirse tekrar turkcelle geçerim orası daha uygun 12tl verildiği zaman 5000sms ve 100mb internet alıniyor

lgkg300

lgkg300

Üye
Cepnet olayı tarih olursa en iyi alternatif avea nin yıkılan tarifesi. 19 TL= 500DK+1000SMS+1GB INTERNET
Dakikalar ve sms ler heryönedir.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Cepnet olayı tarih olursa en iyi alternatif avea nin yıkılan tarifesi. 19 TL= 500DK+1000SMS+1GB INTERNET
Dakikalar ve sms ler heryönedir.

Ben o paketi kullanıyorum 3 ay oldu ama çıkmak istiyorum çünkü sms yetmiyor, internet artıyor ama interneti de 3G olmadığı için çok yavaş :(
şahsen ayda 19 tl ona vereceğime Vodafone geçip ayda 9 tl'ye 12bin sms ve 9.5 tl'ye 5yüz mb internet paketi alirim ne nette hız sorunu ne sms sıkıntısı yaşarım + hafta sonu ve geceleri Vodafone içi 4bin dakka da cabası :)

lgkg300

lgkg300

Üye
CEPNET biterse hiç beklemem bahsettiğim avea nin tarifesine geçeceğim. Beni vodafone tutan iki ana neden var:
*Cepnet
*facebook sms
*Twitter sms

Bunlar sayesinde iki de bir facebook ve twitteri açmıyorsun. Güncellemeler ve mesajlar anında mesaj olarak cebinde...

__xXx__

__xXx__

Üye
lgkg300

lgkg300

Üye
Faturasız ...

lord1902

Üye
12 bin sms heryönemi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt