Vodafone artık Cumartesi ve Pazar bütün Vodafone ücretsiz arattırıyor:)

Sponsorlu Bağlantılar

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone artık Cumartesi ve Pazar bütün Vodafone ücretsiz arattırıyor:)
Şimdi ön ödemeli Vodafone aboneleri haftaiçi 30 kontörlük konuşursa Pazar, 50 kontörlük konuşursa hem Cumartesi hem Pazar diğer Vodafone'lularla bedava konuşuyor.
Hesabını Bilen Tarife aboneleri ise haftaiçi 5 YTL’lik (KDV ÖİV dahil) konuşursa Pazar, 9 YTL’lik (KDV ÖİV dahil) konuşursa hem Cumartesi hem Pazar diğer Vodafone'lularla bedava konuşuyor.

Aboneler kampanyaya katılmak için HAFTASONU yazıp 7020’ye ücretsiz SMS yollayabilecek, ya da 7020’yi arayıp 1’i tuşlayabilecekler.

Mevcut ve yeni tüm Vodafone Ön Ödemeli aboneleri Bedava Haftasonu Kampanyası’ndan yararlanabilirler.
Haftaiçi arama, SMS gönderme, wap servislerinden yararlanma, SMS paketi satın alma haftasonu ücretsiz görüşme kazandırabilecektir.
Ücretsiz görüşme süresi özel servis kullanımları için geçerli olmayıp, sadece yurtiçindeki şebeke içi aramalar için geçerlidir
Kayıtlı aboneler haftaiçi (Pazartesi saat 00.00’dan Cuma saat 23.59’a kadar) kontör tarifeleri için 30-49 arası kontör, YTL tarifesi için 5-8.99 YTL’lik (KDV ÖİV dahil) konuşarak Pazar günü (00.00-23.59 arası) diğer yurtiçi Vodafone aboneleriyle ücretsiz görüşebileceklerdir. Haftaiçi (Pazartesi saat 00.00’dan Cuma saat 23.59’a kadar) kontör tarifeleri için 50 ve üzeri kontör, YTL tarifesi için 9 YTL (KDV ÖİV dahil) ve üstü konuşmaları durumunda ise Cumartesi günü (00.00-23.59 arası) ve Pazar günü (00.00-23.59 arası) diğer yurtiçi Vodafone aboneleriyle ücretsiz görüşebileceklerdir.
Haftaiçi kazanılan promosyonlar takip eden haftasonu için geçerli olup başka bir haftaya devredilemez.
Ücretsiz görüşme süreleri Cumartesi 600, Pazar 600 dakika ile sınırlıdır.
600 dakika kazanılan gün içinde tamamen kullanılamaması durumunda başka bir güne devretmeyecektir.
Abonenin hattından diğer hatlara transfer edilen kontörler harcama sayılmayacaktır.
Abonenin kazandığı dakikalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, konferans görüşme amaçlı kullanılamaz.
Haftaiçi olarak tanımlanan zaman dilimi içerisinde erişilen kontör miktarı promosyon kazanmaya yeterli değilse bir sonraki haftaya devretmeyecek, bir sonraki hafta tekrar sıfırdan sayılmaya başlanacaktır.
Aboneler kampanya üyeliklerini iptal edene kadar kampanyadan yararlanmaya devam edecektir.
Bedava Haftasonu Kampanyası’na katılmak için "HAFTASONU", haftaiçi harcama miktarını sorgulamak için "SORGU" yazarak 7020 servis numarasına ücretsiz SMS göderebilir ya da 7020’yi ücretsiz arayabilirsiniz.

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Hmm detaylı bir şekilde bu kampanyayı araştırmak lazım... Belli bir saat limiti var mı yok mU* Veya numara sınırlaması var mı yok mu? Gibi bir araştırma yapmak lazım. Şayet sadece yazılanlar kadarsa çok güzel avantajlı bir kampanya...

paradox1026

paradox1026

Üye
Güzel görünüoo ama FOREVER AVEA

kurtoglu87

Üye
ya arkadaslar guzel kampanya ama ben dedım kayıt oluyum verdıgı numarayı aradım 7020 yi yanı dedıkı vodafone kayıtlı bole bı numara yoktur dedı yanı vodafonun yaptıgı kampoanya bole olur verdıgı numara bıle yanlıs

schumici

schumici

Üye
ya arkadaslar guzel kampanya ama ben dedım kayıt oluyum verdıgı numarayı aradım 7020 yi yanı dedıkı vodafone kayıtlı bole bı numara yoktur dedı yanı vodafonun yaptıgı kampoanya bole olur verdıgı numara bıle yanlıs

yuh yav komedi valla:D:D:D

wurz86

Üye
güzel bilgi sağolasın

Perfavore

Üye
neresi güzel bu kampanyanın ya kazık vodafone

'_ergin_'

'_ergin_'

Üye
hmm biliyorum saol bilgi için

Üst Alt