Faturasız / Faturalı Vodafone 4.5G internet paketimin hızı artacak mı?


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Vodafone internet paketinizi kullanmaya devam edip 4.5G hızında internete nasıl terfih ederim sorusu en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor. 4.5G hızında internetten yararlanmak için SIM kartınız ve cep telefonunuzun uyumlu olması yeterli olacakken, Nisan 2016'yı beklemeniz gerekecek.

Yani kısacası bu tarihten sonra 4.5G kapsama alanında olmanız, simkartınızın 4.5G uyumlu olması ve 4.5G destekleyen bir cihaz kullanmanız yeterli olacaktır.
 
  • Beğen
Tepkiler: BozKurt0102
BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
Tamda aklımdan sormak geçmişti :tşk:
 
murat.122a

murat.122a

Üye
kotalar artacakmı
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt