Faturasız Vodafon live sorunu.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erenwolf

Üye
    Konu Sahibi
Vodafon live bağlantısıyla live.vodafon.com ve wap.akbank.com gibi ücretsiz sitelere gidemiyorum vodafon internet le bağlandığımda yazdığım sitelere gidiyor ama neden vodafon live yle hiç bir siteye gitmiyor eskiden gidiyordu ben opera handler kullanıyorum handlerde sadece vodafon live bağlantısıyla açıldığından handler kullanamıyorum vodafon live bağlantısı çalışmadığından dolayı niye açmıyor benim telefon vodafon live bağlantısıyla bu siteleri eskiden hiç bir sorun yoktu handlerimi felan açıyordu.
 
EroL

EroL

Emekli Yönetici
Yasa dışı bir yöntem olduğu için Handler ile alakalı her türlü konunun bu forum altında konuşulması yasak.
:locked:
 
  • Beğen
Tepkiler: mehmet022
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt