Editor VivaVideo - Video Editor & Video Maker v8.5.0 b6805003[Mod]

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi


Android cihazlar için geliştirilmiş video editleme uygulamasıdır. Android 5.0 ve üzeri gerektirir.

Arm7+Arm8
Vip Unlocked
Ads+Analytics Disabled
Release by LunaDev

What's New:
- Performance optimization

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınızİçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Yusuf_EMRE, rear2011 ve Mesut Aktaş


KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Uygulama kullanıcılardan habersiz ücret alıyor diye haberler var kurmak isteyen arkadaşlara duyurulur!
 
  • Beğen
Tepkiler: rear2011 ve gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
Mobil güvenlik ve dolandırıcılıkları önleme platformu olan Secure-D tarafından yapılan açıklamalara göre Android’in uygulama mağazası Google Play Store’da 100 milyonun üzerinde indirilen bir video düzenleme uygulaması, uygulamayı yükleyen kişilerden izinsiz olarak para alıyor.

Aslında ülkemizde de oldukça kullanılan bir video düzenleme uygulaması olan ve birçoğunuzun bileceği VivaVideo adlı video düzenleme uygulaması, Secure-D’nin açıklamalarına göre uygulamayı indiren kişilerden izinsiz bir şekilde para alıyor.

Açıklamalara göre uygulamayı indiren kişilerin telefonunda otomatik olarak premium ödeme talebi yapılıyor. Premium üyeliğe geçiş için otomatik olarak ödeme bildirimi yapılsa da, açıklamalara göre premium özelliği de kullanıcılara verilmiyor. Bu hata, daha önce bazı uygulamalarda da olmuş ve düzenlenmişti.
Fakat VivaVideo’nun bunu birçok kullanıcıda yaptığı söyleniyor.
Fakat Türkiye de böyle bir ücret talebi vs. olmamış ama yine de temkinli olmakta fayda var. Sakıncalı
 
  • Beğen
Tepkiler: rear2011
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt