vista nasıl kaldırılır bilenler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
vista nasıl kaldırılır bilenler
bende c sürücüsünde xp var bide d sürücüsüne vista kurdum 2 sinide kullanıyorum ama bende 512 mb ram var ve vistadan sıkıldım çok yavaş D sürücüsünde bana ait olan önemli dosyalarımda var onun için o dosyalara bişey olmadan nasıl kaldırabilirim bu vistayı bilenler yardımınızı esirgemeyin şimdiden Teşekkürler.

akula

akula

Üye
d sürücüsündeki bilgileri bir harici hard disk veya c ye kopyalayıp vista cd sini kurulum bölümüne getirirsin kurulumda d bölümünü formatlarsın olar biter

GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
bir dvd veya usb gibi birşeye dosyalarını yükle xp cddini yak kurulum bölümüne gel ve d diskini ntfs olarak biçimlendir ama kurulum başlamadan çık oke :)

Lion Heart

Lion Heart

Üye
Bilgisayarıma sağ tıkla ve yönete gir. burada sol tarafta depolamaya gel ve disk yönetimine gel ve burada d sürücüsünü seç ve birimi sil de. daha sonra ayrılmamış olan bu kısmı tekrar seç ve biçimlendir de...

ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
formatlamadan bi seçenek sunmanızı istiyorum

--------------- Ekleme ---------------

yani tek tek vistanın klasörlerini seçsem sil desem olmaz mı xp deyken

GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
slm arkadaşiım yine formatlamıycaksn sadece xp kurulumundan sileceksin d sürücüsüdeki vistayı

leiche

leiche

Emekli Yönetici
sen bütün önemli bilgilerini yedekle pcye toptan format çek en iyisi :)
anlaşılan pcyi baya bir harap etmişsin :D

asusxseries

Üye
madem kayıtlı bilgilerin fazla harici hard disk al bilgleri depola sonra xp cd sini tak iki yerel sürücünün olduğu yere gelince d yi şöyle sil ilk önce D ENTER L TUŞUNA BAS VE KURULUMDAN ÇIK

ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
Bilgisayarıma sağ tıkla ve yönete gir. burada sol tarafta depolamaya gel ve disk yönetimine gel ve burada d sürücüsünü seç ve birimi sil de. daha sonra ayrılmamış olan bu kısmı tekrar seç ve biçimlendir de...
bunları yaptımda açılışta gen hangi işletim sistemini kullanacağımı soruyor.

burak9400

burak9400

Üye
kurduğun zamanı hatırlıyorsan sistem geri yükleme yap diyicem ama ben cahalım beni dinleme:D

ÁŔÁŚ

ÁŔÁŚ

Üye
ohooooooo çok oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt