Vista DVD'sine Yakından Baktınızmı Hiç

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Vista DVD'sine Yakından Baktınızmı Hiç
Kwisatz isimli biri tarafından Windows Vista DVD'si üzerinde üç tane adamın resmi keşfedildi. Bu adamlar kim? Bill Gates bu adamlar ve resim hakkında bir bilgiye sahip mi?

Bu günlerde internet ve bilgisayar çevrelerinde bu garip durum konuşuluyor. Bugüne kadar Microsoft CD'leri veya DVD'leri üzerinde rastlanmadık bir olay. Sadece bir espiri, şaka veya kendini beğenmişlik olarak algılanabilecek bu durum herkesçe hoş görülsede bu adamların kim olduğu sorusu kafaları kurcalamıyor değil.

Kwisatz sahip olduğu Nikon 5700 fotoğraf makinesiyle elinden geldiğince DVD'ye zoom yapmış bulunuyor. Kişilerde ortada. Aynı zamanda DVD baskısının üzerinde bu adamların resmi dışında başka holografik resimler olduğunada şahit olmuş, fakat onların ne tarif ettiği konusunda tam bir bilgiye sahip olamamış.

Artık Vista kullanıcılarıyla konuşurken onlara espiriyle takılabilir, sahip oldukları DVD üzerindeki adamların resimlerinden haberleri var mı diye sorabilirsiniz. Aynı zamanda "Vista DVD'in var fakat mikroskop'un var mı?" gibi sorular da yöneltebilirsiniz.

Bakalım Microsoft ilerleyen DVD ürünlerinde baskı altında daha neler gizleyecek.

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Way be bence kendilerine eğlence arıyorlar. :D

oguziverson

oguziverson

Üye
ilginç :hmmm

Candy

Candy

Üye
Tuhaf :hmmm

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Acaba amaçları ne

mc zerem

mc zerem

Üye
adamlar yapmış yıne

Bora

Bora

Üye
Microsoft elemanları aralarında konuşurlar.

A:Bak aklıma ne geldi
B:Ne geldi
A:
Biz şimdi vista cd si çıkarıoz ya abi
B:ee
A:onun üstüne 2-3 tane resim koyalım hibneik olsun.Millet anlam veremesin dursun
B:aa güzel fikir lan.Ama çok küçük koyalım belki biz öldükten sonra falan bulurlar efsane oluruz.
A:Olur abi

:kop2:

zibidi39

zibidi39

Üye
A:olum sana bı gun herkes benı tanıcak demıstım.
B:ee tanıyomukı ?
A:tanıo tabı olum
B:nasıl peki?
A:şu vısta cd lerının ustune aıle resmımızı bastım
B:yok artık:D

ben orjınal olduguna ınanmıyorum ya bu fotoların mahalledekı bakkaldan degıl koca mıcrosft tan bahsedıyoz ufak seyler bunlar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
kendilerinin yaptığını göstermek için..büyük ihtimalle Microsoft'taki mühendislerdir..

memolim83

memolim83

Üye
ilginç

arslansem

arslansem

Üye
Güzel tespit.Gerçekten ilginç bişey :)

çeşnibahar

çeşnibahar

Üye
:hmmm

PRHACKX

PRHACKX

Üye
A:olum sana bı gun herkes benı tanıcak demıstım.
B:ee tanıyomukı ?
A:tanıo tabı olum
B:nasıl peki?
A:şu vısta cd lerının ustune aıle resmımızı bastım
B:yok artık:D

ben orjınal olduguna ınanmıyorum ya bu fotoların mahalledekı bakkaldan degıl koca mıcrosft tan bahsedıyoz ufak seyler bunlar

:kop: koptum gülmekten güzel espri

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Microsoft elemanları aralarında konuşurlar.

A:Bak aklıma ne geldi
B:Ne geldi
A:
Biz şimdi vista cd si çıkarıoz ya abi
B:ee
A:onun üstüne 2-3 tane resim koyalım hibneik olsun.Millet anlam veremesin dursun
B:aa güzel fikir lan.Ama çok küçük koyalım belki biz öldükten sonra falan bulurlar efsane oluruz.
A:Olur abi

:kop2:
:kop2:süpersin kardeşim:kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt