Uygulama Virüs Hakkında Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cihangarip

cihangarip

Üye
    Konu Sahibi
Virüs Hakkında Bilgi
Arkadaşlar bugun sabah uyandığımda sony ericcson xperia play telefonumun kitlenmiş dokunmatiğinin çalışmadığını farkettim . cihazı açtım kapadım flastoll ile frimware kurdum yine sorun aynı sonra 4 tane farrklı antivrüs programıyla tarattımda 8 tane virüs buldu .. şuan tel hızlandı ve stabil çalısıyor bir sorun olmazsa . Demek istediğim Virüs Telefonu mu kitledi dokunmatik çalısmadı uzun süre Dokunmatik mi arızalı donamınsal mı yani ?

hurol1

Üye
Donanımsaldır

- - - Eklendi - - -

Donanımsaldır

cihangarip

cihangarip

Üye
    Konu Sahibi
şuan 7 saattir kullnıyorum bir sorun yok anlamadım ..

- - - Eklendi - - -

Virüsler hep hafıza kartından bulundu ama smart ram boosterde yukluydu otomatik ram yukseltme ayarliydi

cihangarip

cihangarip

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bir yardım edin telin garantisi bitmek üzeri donanımsal bir sorun ise servise göndercem .. Kargolamam lazım boşuna kargo parası vermek istemiyorum ..

bayon

Üye
donanımsal değildir bence sonuçta virüste buldu diyosun telefon donunca doğal olarak dokunmatikte bi tepki vermemiş

cihangarip

cihangarip

Üye
    Konu Sahibi
şuan bir sorun yok ilerleyen zamanlarda belli olur .. Peki hangi antivrüs programını kullanmalıyım ?

bayon

Üye
go launcher ex in kendi virüs programi var zararli şeyleri algılamada çok iyi olduğunu biliyorum

cihangarip

cihangarip

Üye
    Konu Sahibi
hım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt