Virüs Hakkında Bilgi

• 31 Mart 2013
  • 433 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar bugun sabah uyandığımda sony ericcson xperia play telefonumun kitlenmiş dokunmatiğinin çalışmadığını farkettim . cihazı açtım kapadım flastoll ile frimware kurdum yine sorun aynı sonra 4 tane farrklı antivrüs programıyla tarattımda 8 tane virüs buldu .. şuan tel hızlandı ve stabil çalısıyor bir sorun olmazsa . Demek istediğim Virüs Telefonu mu kitledi dokunmatik çalısmadı uzun süre Dokunmatik mi arızalı donamınsal mı yani ?

Yazan: cihangarip
  2. Donanımsaldır

- - - Eklendi - - -

Donanımsaldır

3. şuan 7 saattir kullnıyorum bir sorun yok anlamadım ..

- - - Eklendi - - -

Virüsler hep hafıza kartından bulundu ama smart ram boosterde yukluydu otomatik ram yukseltme ayarliydi

4. Arkadaşlar bir yardım edin telin garantisi bitmek üzeri donanımsal bir sorun ise servise göndercem .. Kargolamam lazım boşuna kargo parası vermek istemiyorum ..

5. donanımsal değildir bence sonuçta virüste buldu diyosun telefon donunca doğal olarak dokunmatikte bi tepki vermemiş

6. şuan bir sorun yok ilerleyen zamanlarda belli olur .. Peki hangi antivrüs programını kullanmalıyım ?

7. go launcher ex in kendi virüs programi var zararli şeyleri algılamada çok iyi olduğunu biliyorum

8. hım..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 02:37