VirtualBrowser for Chrome™ with Flash-browser, Java Player & Extensions - iPhone Edition v2.0.7 İpa


anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
VirtualBrowser for Chrome™ with Flash-browser, Java Player & Extensions - iPhone Edition v2.0.7 İpa, IOS 6.0 veya üstü gerektirir. IPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.Flash ve java player desteği sunar.

Sürüm 2.0.7 Yenilikler
IOS 8.1 ile ilgili • Önemli Hata düzeltmeleri

VirtualBrowser for Chrome™ with Flash-browser, Java Player & Extensions - iPhone Edition on the App Store on iTunes
Ekran Resmi 2014-12-21 17.25.38.png

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 

Ekli dosyalarMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt