Virtual Tuning (sanal modifiye) yarışmasına ne dersiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Virtual Tuning (sanal modifiye) yarışması yapılmasına ne dersiniz?

• Yapılsın.

Kullanılan: 122 91.0%
  • Yapılmasın.

Kullanılan: 12 9.0%

• Kullanılan toplam oy
    134
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Virtual Tuning (sanal modifiye) yarışmasına ne dersiniz?
arkadaşlar adobe photoshop veya herhangi bir fotoğraf düzenleyici program aracılığı ile sanal modifiye yarışmasına ne dersiniz? eğer istek olursa yapalım. ve modifiye yapılacak arabayı adminlerimizden biri seçsin. tek araba olsun yani. ne dersiniz? herkes kendini deneyebilir. jüri başkanı da sitemiz grafikeri Nazy olsun.( yarışmacı olursa tabikide tek aday o olur :ehe.)
olursa böyle bi yarışma BEN VARIM...

94mert94

Üye
böyle bişey olursa bende varım

krativ

Üye
Neden olmasın ?
Olursa bende varım!

Soneday

Soneday

Üye
bende varım
ama modifiye edilecek arabayı biz belirlesek daha iyi olur
kaantımca

94mert94

Üye
araba bnce bi türk arabası olsun kartal mesela ne dersiniz?
(daha yarışma yok araba şeçiyorum:D)

Dj__

Üye
Varım Tabikide

baronofnights

baronofnights

Üye
ben daha yaratıcı bır konu onerırım bunlar basıt seyler..istersenız en guzel karikatür yarışması düzenleyelım hem daha eglencelı olur

siberson

siberson

Üye
Kardeş bende varım ama bence herkes kendi seçtiği bir araba ile katılmalı diyorum

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş bende varım ama bence herkes kendi seçtiği bir araba ile katılmalı diyorum
herkes kendi aracını seçsin doğru ama bence o zaman eksikleri belli olmaz, çünkü herkesin en iyi modifiye yaptığı bi foto açısı vardır. onun için tek resim olursa daha güzel olur ve en güzelini seçmek daha kolay olur. yarışma konusuna gelince yarışmayı bence yönetimden birisi açsa daha iyi olur derim, grafikerimiz Ali (Nazy) abi başlatsa daha uygun olur. yinede ben bir konuşayım. ama ilk önce aynı resimlemi yapılacak, herkes kendi resmiylemi yapılacak ona karar verelim.

--------------- Ekleme ---------------

şunuda ekleyimki herkes kendi resmini seçtiğinde modifiye yapılmış bi resmi alıp koyabilirde, buun için bence tek resim üzerinden yapılması en uygunn olur.

oguziverson

oguziverson

Üye
evet bnce de kesinlikle tek resim olmalı ysf_90 arkadaşımıza herşeyiyle katılıorum bn varım

luupuus

luupuus

Üye
ben bu sene öss ye girecem katılamam

keremerson

keremerson

Üye
güzel olur iyi fikir..
olursa tek araba olmalı bence, Ali abi bunun için güzel bi foto seçecektir :oke:

Nazy

Nazy

Üye
O zaman şöyle yapalım
Photoshop Bilenler İçin Arka plan Temizlenmiş Halde Bir PSD dökümanı
Bilmeyenler içinse yine temizlenmiş vaziyette ama arka planı beyaz bir araba resmi yollayalım buraya
yarışma bu aracın üzerinden gitsin:)

94mert94

Üye
tek araba olsun onuda admin seçsin ve başlayalım yaa:D:D

Nazy

Nazy

Üye
207 CC uygunmudur sizce

eddyredline

eddyredline

Üye
yapılsın ama clasic otomabiller olsun (yeni moda gibi gorunup dogan sahin yada sahin bozmasi ferrari istemiyorum artık bunları herkes yapıyor)
örnek:
kise tanusu denemiş denyenlerde tamamlamamıs yarım bırakmıs
yada mustang tarzı geniş ve klasık olan araclar yapılsın
1 kac model sunulsun ve yarısmacılar ne cikaracaksa bunlardan çikarsin
(misal 5 tane otomobil verilsin yarısmacı bunlardan 1 tanesini alarak tuning yapsın)
yaratıcılık boyle olur!!!
amcım aracları kotulemek degil tofas gibi bir birma yaklasık bir ton metalın içine 1.6 motor koyunca o metalle mercedes yada bmwnin yapamadıgı hareketleri yapmak mumkun oluyor :)
visual bakımdan ne kadar tuning yaparsan yap dogan sahin kartal heryerde ben bırdayım der bosuna caba harcarsınız auto meraklısı olarak ustadlarda muhtesem yaratıcılklarını gormek istiyorum!!!

--------------- Ekleme ---------------

araba bnce bi türk arabası olsun kartal mesela ne dersiniz?
(daha yarışma yok araba şeçiyorum:D)
:megafon:turk dedigin arbalar italyan mali kardesim!!!:megafon:

hücumbot

Üye
gimp kullansak

acinar66

acinar66

Üye
başladı mı yani

Üst Alt