Video muaması

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jason

Üye
    Konu Sahibi
Video muaması
:off: Ulead VideoStudionun sx1 e uyumlusu yokmu? ve yüklenmiyor,yükleyincede series 60 filan bir şeyler yazıyor adam gibi sx1e uyumlu video editör yokmu?6630 6680,3230 larda olduğu gibi kes ekle kopyala yapıştır tarzı gibi bir uygulama sx1cileri fazlasıyla tatmin ve meşgul eder herkes kendi klibini yapacak ve herkişi yönetmen olacak site yetkillilerine yada dosya yöneticilerine sesleniyorum bulursanız bizim için iyi olur bye iyi çalışmalar MİLLET ;;) :artı: :oke: ;)

cimengozlu

Üye
arkadaslar MSN Messengerin 7.5 Beta versiyonu cıktı ve bulamıyuorum eger bulan varsa bana buldugu adresiveya linkini gönderebilirmi simdiden tesekkür ederim

jason

Üye
    Konu Sahibi
KONUYLA NE ALAKASI VAR BUNUN ŞİMDİ forum kurallarını iyi oku acemi netci :gun: :kirbac: :sist: :nono: :ah: :eksi:

cimengozlu

Üye
jason arkadasım yanlıslıkla buraya yazdım cok biliyorsan ögret ve bilmislik yapma ok

jason

Üye
    Konu Sahibi
AMA DİKKAT EDECEKSİN ÇAMURLAŞMA ŞEVKET OKADAR ZOMBİ :angry: :seytan: :vur: :ban:

jason

Üye
    Konu Sahibi
karanlıkta yürüyenler ışığı görmeli!!!!!!!!!!!! :gun: :kirbac: :off: :vur2: :mf: :bak:

cimengozlu

Üye
cok biliyorsan aydınlat gul yabani

jason

Üye
    Konu Sahibi
tırstınmı yoksa bebek sen git oyuncağınla oyna yoksa rüyana girerim sen git de motorolanın forumuna gir burda benle sidik yarıştırma TERES beni dellendirip ceza puanlarımı arttırma küspe sen gitte taxim de gez çaylak :seytan: :bang: :sist: :off: :vur2: :ban: :mf: :nono:

cimengozlu

Üye
sana bisey derdim neyse senin seviyene düsmüm gulyabanı daha fazla konusma tamam kapat konuyu yoksa uzadıkca uzar bu konu okey sana sadece sunu söylim bu konuyu dahada uzatırsan zararlı cıkarsın hadi byeee

jason

Üye
    Konu Sahibi
yok ya ürperdim bee

jason

Üye
    Konu Sahibi
Ulead VideoStudionun sx1 e uyumlusu yokmu? ve yüklenmiyor,yükleyincede series 60 filan bir şeyler yazıyor adam gibi sx1e uyumlu video editör yokmu?6630 6680,3230 larda olduğu gibi kes ekle kopyala yapıştır tarzı gibi bir uygulama sx1cileri fazlasıyla tatmin ve meşgul eder herkes kendi klibini yapacak ve herkişi yönetmen olacak site yetkillilerine yada dosya yöneticilerine sesleniyorum bulursanız bizim için iyi olur bye iyi çalışmalar

jason

Üye
    Konu Sahibi
hiç kimse bilmiyormu?bu konuyu

jason

Üye
    Konu Sahibi
hey millet şu konuya 1 açıklık getirelim

msw

msw

Üye
yaw jason kimse bilmiyor demekki...sen niye kızıyosun

jason

Üye
    Konu Sahibi
allah kahretsin beee kimse bilmiyor mu haaaa?

ekolix

Üye
ben de gereklı up grade var bu konu ıcın... daha once bır dostum ıcın arastırmıstım.

jason

Üye
    Konu Sahibi
siteye yapıştırırmısın ekolix ok

ekolix

Üye
en kısa zamanda hallederım sımdılık ısler bıraz sıkı ok yada maıl varmı sende sole mb ı bol bısı varsa sole oraya en kısa zaman da atarım sana yada bana maılle ulas kı konuyu unutmayayım bazen unutabılıyorum bolesı hıc ıı olmuyo o zaman umıt vermıs gıbı oluyorum sankı...

maılım sureklı acıktır gun boyu ve sureklı goz onundedır onun ıcın maıl en saglamı olur ok bana saglam bır maıl ver

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt